Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Dofinansowanie na realizację projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”

Akademia WSB znalazła się w gronie laureatów konkursu Zintegrowane Programy Uczelni na rzecz Rozwoju Regionalnego, zorganizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).  Uczelnia otrzyma prawie 12 mln zł dofinansowania na realizację projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”.

czytaj więcej o Dofinansowanie na realizację projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”

Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku

O zmieniających się uwarunkowaniach bezpieczeństwa Polski w istniejącej sytuacji geopolitycznej dyskutowali 23 maja 2019 roku w Akademii WSB w ramach konferencji „Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia” przedstawiciele środowisk naukowych i zawodowych związanych z bezpieczeństwem naszego kraju.

czytaj więcej o Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku

Wsparcie młodzieży na rynku pracy UE - spotkanie z Panem Posłem Markiem Plurą

Podczas spotkania na temat „Wsparcie młodzieży na rynku pracy UE” Pan Poseł zwrócił uwagę na wciąż trudną sytuację ludzi młodych na europejskim rynku pracy, wskazując jednocześnie na szereg inicjatyw, jakie podjęła Unia Europejska w celu wsparcia młodzieży, np. podwyższenie poziomu środków w budżecie UE na 2019 r. na takie programy jak Erasmus + czy Inicjatywa na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

czytaj więcej o Wsparcie młodzieży na rynku pracy UE - spotkanie z Panem Posłem Markiem Plurą

Ochrona danych osobowych w działalności MMŚP

O szczegółowych przepisach i zaleceniach w kontekście przetwarzania i ochrony danych osobowych przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa rozmawiano 16 maja 2019 r. podczas konferencji przygotowanej przez Akademię WSB wspólnie z Biurem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

czytaj więcej o Ochrona danych osobowych w działalności MMŚP

 

Wkrótce w WSB | Zapowiedzi wydarzeń

Projekty unijne

Szkolenia biznesowe

Akademickie Biuro Karier

Centrum Bezpieczeństwa

Teatr WSB

Enova

Nasi partnerzy