Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Uczelnia na szóstkę!

Akademia WSB znalazła się na 6 miejscu w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019, zajmując jednocześnie najwyższą pozycję spośród uczelni niepublicznych spoza Warszawy. Wyniki Rankingu ogłoszono podczas uroczystej Gali z udziałem Sekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego - prof. Andrzeja Stanisławka. List gratulacyjny potwierdzający wysokie 6 miejsce Akademii WSB w Rankingu Perspektywy 2019 odebrała Rektor Akademii WSB - dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

czytaj więcej o Uczelnia na szóstkę!

Graj prawdziwie, udawaj szczerze - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej – spotkanie w ramach TNOIK

Jak ważny jest dla Ciebie twój wizerunek? Potrafisz go kreować na potrzeby sytuacji?  Wiesz, w jaki sposób Twoja silna marka osobista może Ci pomóc w realizacji planów zawodowych? Na te pytania odpowiedziała mgr Aneta Gawlas podczas szkolenia „Graj prawdziwie, udawaj szczerze”, które odbyło się w Akademii WSB 12 czerwca 2019 r. w ramach cyklicznych spotkań Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa /o. Dąbrowa Górnicza. 

czytaj więcej o Graj prawdziwie, udawaj szczerze - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej – spotkanie w ramach TNOIK

Legioniści Akademii WSB z kartami powołań na ćwiczenia wojskowe

Uroczystym wręczeniem kart powołania na ćwiczenia wojskowe rozpoczął się drugi etap projektu Legia Akademicka - współrealizowanego przez Akademię WSB programu Ministerstwa Obrony Narodowej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

czytaj więcej o Legioniści Akademii WSB z kartami powołań na ćwiczenia wojskowe

SOSW w Dąbrowie Górniczej partnerem Akademii WSB

Współpracę i kompleksowe wsparcie osób niepełnosprawnych w procesie kształcenia w Akademii WSB zadeklarowały 6 czerwca 2019 r. Akademia WSB oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej.

 

czytaj więcej o SOSW w Dąbrowie Górniczej partnerem Akademii WSB

 

Wkrótce w WSB | Zapowiedzi wydarzeń

Szkoła Języków Obcych

Projekty unijne

Szkolenia biznesowe

Akademickie Biuro Karier

Centrum Bezpieczeństwa

Teatr WSB

Enova

Nasi partnerzy