Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

Studencie! Sprawdź, czy przysługuje Ci stypendium

Jesteś początkującym naukowcem? Aktywnie uczestniczysz w pracach studenckich kół naukowych? Napisałeś artykuł, który został opublikowany w czasopiśmie naukowym? Jesteś członkiem naukowego zespołu badawczego? Bierzesz udział w konferencjach lub debatach?  A może studiujesz na kilku kierunkach lub specjalizacjach?

czytaj więcej o Studencie! Sprawdź, czy przysługuje Ci stypendium

Spotkanie organizacji studenckich

Członkowie wraz z opiekunami kół naukowych, Zarząd Samorządu Studenckiego, a także przedstawiciele Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów WSB spotkali się 26 listopada 2015 r., aby podsumować swoje dotychczasowe działania oraz omówić perspektywy dalszej współpracy. Spotkanie moderował dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

czytaj więcej o Spotkanie organizacji studenckich

Kursy języków obcych organizowane przez Studium Języków Obcych - wyjątkowa oferta dla studentów WSB


Trwa rekrutacja na kursy języków obcych i kursy specjalistyczne języka biznesu.
Zapisy przyjmuje Kierownik Studium Języków Obcych mgr Renata Pikiewicz rpikiewicz@wsb.edu.pl. Oferta dla studentów WSB, słuchaczy studiów podyplomowych i słuchaczy seminarium doktorskiego.

czytaj więcej o Kursy języków obcych organizowane przez Studium Języków Obcych - wyjątkowa oferta dla studentów WSB

Rusza Koło Naukowe InterRail WSB

W dniu 11 czerwca 2015 roku o godz. 10.00 zapraszamy na wykład dra Jakuba Karnowskiego, Prezesa PKP S.A, kóry odbędzie się w Audytorium D Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Tuż po spotkaniu odbędzie się pierwsze, organizacyjne zebranie Koła Naukowego InterRail. Wydarzenie połączone będzie z wystawą filatelistyczną, prezentacją zegarków, monet i modeli lokomotyw.

czytaj więcej o Rusza Koło Naukowe InterRail WSB

Obchody jubileuszu 20-lecia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej w 2015 roku obchodzi jubileusz 20-lecia istnienia. Program obchodów święta Uczelni przewiduje wiele atrakcji i ciekawych spotkań, m.in. z wybitnymi postaciami świata nauki, biznesu, polityki. 

czytaj więcej o Obchody jubileuszu 20-lecia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza kontra Cieszyn. Niech poleje się krew!

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Wydział Zamiejscowy WSB w Cieszynie zapraszają do udziału w IV  akcji  honorowego krwiodawstwa pod hasłem „Niech poleje się krew”, która odbędzie się 16 maja 2015 r. w godzinach od 9.00 do 16.00  w Dąbrowie Górniczej przy ul. Cieplaka 1C oraz w Cieszynie przy ul. Frysztackiej 44. Akcja połączona jest z rejestracją potencjalnych dawców szpiku kostnego.

czytaj więcej o Dąbrowa Górnicza kontra Cieszyn. Niech poleje się krew!

Profilaktyka a Ty? - przystąp do grupy wolontariackiej w WSB

Chcesz poznać nowych przyjaciół? Zaangażować się w twórcze działania na rzecz profilaktyki uzależnień? Bliska Ci jest idea wolontariatu? Przystąp do grupy PAT, która właśnie powstaje na naszej Uczelni!


czytaj więcej o Profilaktyka a Ty? - przystąp do grupy wolontariackiej w WSB

IBM w WSB. Podstawy administracji w technologii maiframe

1.JPG

W dniu 29 kwietnia odbyła się inauguracja projektu pt. „Podstawy administracji w technologii maiframe”  realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu we współpracy z firmą IBM w ramach Inicjatywy Akademickiej IBM.

czytaj więcej o IBM w WSB. Podstawy administracji w technologii maiframe

Studencie! Sesja is coming!

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz inne osoby zainteresowanych przedsiębiorczością i samorozwojem na XXVII Spotkanie Gospodarcze pt. „Studencie…Sesja is coming!”

czytaj więcej o Studencie! Sesja is coming!

Jak pozyskać środki na prowadzenie firmy? Zostań młodym przedsiębiorcą!

Jak odnieść sukces w prowadzeniu własnej firmy? Gdze pozyskać środki finansowe na rozwój i innowacje? Już 10 grudnia 2014 r. o godz. 13.30 zapraszamy na bezpłatną konferencję dla młodych przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Podczas wydarzenia uczestnicy zostaną zapoznani z możliwościami pozyskania środków finansowych na prowadzenie firmy. Spotkanie będzie również znakomitą okazją do spotkania w gronie młodych przedsiębiorców, którzy z powodzeniem działają zarówno na rynku Polskim jak i międzynarodowym.

czytaj więcej o Jak pozyskać środki na prowadzenie firmy? Zostań młodym przedsiębiorcą!

Informatyczne Koło Naukowe zaprasza

Szczegóły zaproszenia poniżej :)

czytaj więcej o Informatyczne Koło Naukowe zaprasza

Uwaga! Przedłużamy termin składania wniosków o stypendium

Informujemy, że termin składania wniosków o stypendium socjalne decyzją władz Uczelni został wydłużony do dnia 9 listopada 2014r (niedziela).

czytaj więcej o Uwaga! Przedłużamy termin składania wniosków o stypendium

Nowa sekcja! AZS WSB BIEGA!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz wszystkich pracowników Uczelni do wspólnego biegania. Cykliczne spotkania co tydzień w każdą środę o godz. 19:00. Zbiórka pod Uczelnia! 


Biegają inni? Biegamy i My! Dołącz do nas!

czytaj więcej o Nowa sekcja! AZS WSB BIEGA!!!

Parking dla studentów WSB

Ważna informacja dla studentów przyjeżdzających na uczelnię samochodami.

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej udostępniła do dyspozycji studentów parking przy ul. Konopnickiej. Zlokalizowany 200 m od budynku WSB.

czytaj więcej o Parking dla studentów WSB 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy