Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Szkolenie Akademii Biznesu „FRIS – działaj z pasją i sięgaj po więcej…”

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu w ramach projektu „Akademia Biznesu”, który realizuje Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Akademii WSB. 23 listopada 2018 w godz. 18.00-21.00 proponujemy szkolenie „FRIS – działaj z pasją i sięgaj po więcej…”, które przeprowadzi Pan Tomasz Janik

czytaj więcej o Szkolenie Akademii Biznesu „FRIS – działaj z pasją i sięgaj po więcej…”

Międzynarodowa Konferencja upowszechniająca rezultaty pracy projektu Erasmus+

Wiedza bez barier

Zapraszamy do Cieszyna na:

MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ UPOWSZECHNIAJĄCĄ REZULTATY PRACY PROJEKTU ERASMUS+ 

"Wiedza bez barier – innowacyjne metody nauczania osób dorosłych"

Cieszyn, 15 - 16.11. 2018 r.

czytaj więcej o Międzynarodowa Konferencja upowszechniająca rezultaty pracy projektu Erasmus+

Sympozjum Naukowe „Współczesne spojrzenie na bezpieczeństwo. Wymiar lokalny”

W imieniu Komitetu Organizacyjno - Naukowego serdecznie zapraszamy do udziału w III Akademickich Mistrzostwach Polski Pierwszej Pomocy.

Tegoroczna edycja Mistrzostw odbędzie się dzięki współpracy ze Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu w dniach 26-28 listopada 2018 r. Mistrzostwom towarzyszyć będzie Sympozjum Naukowe „Współczesne spojrzenie na bezpieczeństwo. Wymiar lokalny”

czytaj więcej o Sympozjum Naukowe „Współczesne spojrzenie na bezpieczeństwo. Wymiar lokalny”

Young people for freedom. Joint-Polish-Lithuanian experiences towards independence

Spotkanie studentów z Polski i Litwy

    W dniach 22 do 26 października w siedzibie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej zrealizowany został projekt pod tytułem ,,Young people for freedom. Joint-Polish-Lithuanian experiences towards independence”, w którym udział wzięli studenci z Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, 10 studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowego z Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie oraz studenci z Litwy.

czytaj więcej o Young people for freedom. Joint-Polish-Lithuanian experiences towards independence

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

ŚTP 2018

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

czytaj więcej o Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Szkolenie Akademii Biznesu „Refleksyjna praktyka – techniki coachingowe w samorozwoju lidera” - dr Anna Syrek-Kosowska

Szkolenie Akademia WSB Cieszyn dr Anna Syrek Kosowska (18).jpg

Za nami kolejne, niezwykle udane, szkolenie w ramach projektu Akademia Biznesu. Tym razem naszym gościem była dr Anna Syrek-Kosowska - jedna z czołowych coachów w naszym kraju. Szkolenie zatytułowane "Refleksyjna praktyka – techniki coachingowe w samorozwoju lidera" odbyło się  w piątek 26 października 2018 r.

czytaj więcej o Szkolenie Akademii Biznesu „Refleksyjna praktyka – techniki coachingowe w samorozwoju lidera” - dr Anna Syrek-Kosowska

Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy zainaugurował rok akademicki

W sobotę w Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Cieszynie odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego małych studentów Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

 

czytaj więcej o Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy zainaugurował rok akademicki

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie

Inauguracja Roku Akademickiego Akademii WSB Cieszyn (53).jpg

17 października 2018 r. w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie

Start do kariery z Akademickim Biurem Karier

Rusza rekrutacja do projektu!

Jeśli jesteś studentem Akademii WSB, masz ukończone 20 lat, nie pracujesz lub Twoja praca nie jest powiązana z kierunkiem Twoich studiów - możesz wziąć udział w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać w zakładce Projekt: Start do kariery z ABK (dokumenty do pobrania) lub wypełnić w Akademickim Biurze Karier w pokoju 207.

Wszystkie dokumenty wraz z CV należy złożyć osobiście w ABK.

Zapraszamy do uczestnictwa!

czytaj więcej o Start do kariery z Akademickim Biurem Karier

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie

JM Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie. Uroczystość odbędzie się 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie (Plac Teatralny 1).

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie 

Nasi partnerzy