Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Harmonogram pracy Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB w okresie świątecznym

kalendarz

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem pracy Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB w czasie Świąt Wielkanocnych oraz w okresie Świąt 1-3 Maja.

czytaj więcej o Harmonogram pracy Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB w okresie świątecznym

Gala Akademicka | 11.04.2019

11 kwietnia 2019 odbyło się w Cieszynie jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu akademickim Akademii WSB - Gala Akademicka dla absolwentów studiów I i II stopnia.

czytaj więcej o Gala Akademicka | 11.04.2019

Studia magisterskie na kierunku - Zarządzanie w Cieszynie

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie wprowadza dla Was nowy kierunek studiów magisterskichZarządzanie. Już od maja 2019 uruchomiona zostanie wstępna rejestracja zainteresowanych podjęciem studiów od października.


Nadal równolegle będzie można podjąć studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, który w Cieszynie funkcjonuje od lat.

czytaj więcej o Studia magisterskie na kierunku - Zarządzanie w Cieszynie

Badanie Losów Absolwentów Akademii WSB

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu losów zawodowych absolwentów Akademii WSB w Cieszynie (dawniej: Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej).

czytaj więcej o Badanie Losów Absolwentów Akademii WSB

Festiwal Nauki w Cieszynie 2019

Od poniedziałku 25 marca aż do niedzieli 31 marca trwał w Akademii WSB Festiwal Nauki, który do Cieszyna zawitał po raz 11. W ciągu kilku dni mury naszego wydziału odwiedziło  kilkaset osób, które uczestniczyły w bardzo różnorodnych wykładach i warsztatach. Jak zwykle wstęp na wykłady był wolny i dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

czytaj więcej o Festiwal Nauki w Cieszynie 2019

Nowy parking dla studentów - 4 minuty od wydziału

Drodzy studenci i słuchacze studiów podyplomowych,

od soboty 30 marca do Waszej dyspozycji oddajemy kolejne miejsca do parkowania. Dzięki współpracy z Energetyką Cieszyńską w soboty i niedziele  od godz. 7.00-21.20 istnieje możliwość parkowania na parkingu przy ul. Mostowej 2.

 

czytaj więcej o Nowy parking dla studentów - 4 minuty od wydziału

Zdaj egzamin z życia. Akademia WSB współorganizatorem akcji krwiodawstwa na cieszyńskim rynku

2 kwietnia na cieszyńskim rynku odbyła się XIX akcja krwiodawstwa pod hasłem „Zdaj egzamin z życia” adresowana do tegorocznych abiturientów powiatu cieszyńskiego oraz studentów cieszyńskich uczelni. Najważniejszym przesłaniem akcjio był zwrócenie uwagi na wielką wartość życia własnego, jak i drugiego człowieka, a także ukazanie, jak wiele dobra i bezinteresowności drzemie w polskiej młodzieży.

 

Wydarzenie odbyło się tradycyjnie pod patronatem Rektor Akademii WSb, Burmistrza Cieszyna oraz Starosty Powiatu Cieszyńskiego

czytaj więcej o Zdaj egzamin z życia. Akademia WSB współorganizatorem akcji krwiodawstwa na cieszyńskim rynku

Szkolenie "Jak kształtować motywację i zaangażowanie poprzez skuteczną komunikację – rola menedżera”

W piątek 29 marca odbyło się kolejne szkolenie w ramach projektu Akademia Biznesu. Tym razem spotkanie dotyczyło niezwykle ważnego tematu w każdej organizacji – komunikacji wewnętrznej. Naszym trenerem była Pani Monika Kantowicz-Gdańska, uznana specjalistka zajmująca się tematem komunikacji od wielu lat. Temat szkolenia: „Jak kształtować motywację i zaangażowanie poprzez skuteczną komunikację – rola menedżera”.

czytaj więcej o Szkolenie "Jak kształtować motywację i zaangażowanie poprzez skuteczną komunikację – rola menedżera”

Festiwal Nauki w Cieszynie 2019

W dniach 25-29 marca w Cieszynie odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Nauki, którego głównym organizatorem jest Akademia WSB.  

W spotkaniu może uczestniczyć każdy zainteresowany tematem. Zorganizowane grupy prosimy o wcześniejszą rejestrację

czytaj więcej o Festiwal Nauki w Cieszynie 2019

Akademia WSB w projekcie Legia Akademicka

Zgłoś się do programu Legia Akademicka MON i przeżyj prawdziwą przygodę! Spotkanie informacyjne w Dąbrowie Górniczej 23 lutego o godz. 13.00

 

Program skierowany do studentów wszystkich kierunków, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy chcieliby odbyć szkolenie wojskowe, uzyskać stopień wojskowy, z myślą o wstąpieniu do wojska i służby czynnej. To przygoda, realizacja własnych pasji, szansa na zdobycie dodatkowych kwalifikacji, to prestiż.

czytaj więcej o Akademia WSB w projekcie Legia Akademicka 

Nasi partnerzy