Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Weź udział w projekcie polsko-litewskim

Interesują Cię relacje polsko-litewskie? Chciałbyś zdobyć kompetencje w zakresie efektywnej komunikacji i pracy w grupie międzynarodowej oraz wspólnie z kolegami z uczelni litewskiej zrealizować ciekawy projekt wymiany na temat wspólnego dziedzictwa Polski i Litwy w kontekście setnych rocznic odzyskania niepodległości?

czytaj więcej o Weź udział w projekcie polsko-litewskim

Szkolenie Akademii Biznesu „Wpływ budowania relacji z Klientem na jego lojalność i satysfakcję”

28 września zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach projektu - "Akademia Biznesu". Tym razem gościem Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie będzie Andrzej Mika - dyplomowany trener kompetencji sprzedażowych i menadżerskich, coach biznesu, menedżer, który zaprezentue szkolenie pt:  „Wpływ budowania relacji z Klientem na jego lojalność i satysfakcję”

czytaj więcej o Szkolenie Akademii Biznesu „Wpływ budowania relacji z Klientem na jego lojalność i satysfakcję”

Gala Akademicka dla absolwentów studiów I i II stopnia

W imieniu całej Społeczności Akademickiej Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB serdecznie zapraszamy do udziału w Gali Akademickiej dla absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB.

Uroczystość odbędzie się w dniu 25 września 2018 roku o godz. 18:00 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie ul. Frysztacka 44.

czytaj więcej o Gala Akademicka dla absolwentów studiów I i II stopnia

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 15-22 września

W dniach 15-22 września odbywa się w Akademii WSB Tydzień Bezpłatnych Szkoleń. W sobotni poranek 15 września w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie odbyło się 7 szkoleń, w których udział wzięło blisko dwieście osób. Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 15-22 września

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie

JM Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie. Uroczystość odbędzie się 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie (Plac Teatralny 1).

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie

Studia podyplomowe dofinansowane do 80%

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Akademii WSB! Właściciele i pracownicy firm sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mogą uzyskać nawet do 80% dofinansowania na wybrany kierunek studiów na naszej uczelni. Rozpocznij zajęcia już w październiku i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek.  Uwaga! Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie!

czytaj więcej o Studia podyplomowe dofinansowane do 80%

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 15-22 września

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń jest cykliczną inicjatywą organizowaną przez Akademię WSB. Na szkolenia w Cieszynie zapraszamy 15 oraz 22 września.

Udział w szkoleniach mogą wziąć wszystkie osoby zainteresowane tematyką po uprzedniej rejestracji. 

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 15-22 września

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych | 27.06.2018

W Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbyła się Gala Absolwentów studiów podyplomowych roku akademickiego 2017/2018. Świadectwa ukończenia studiów podyplomowych, wyróżnienia i certyfikaty odebrali absolwenci 11 kierunków studiów podyplomowych realizowanych w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Akademii WSB. Uroczystości przewodniczył Prorektor Akademii WSB ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem dr Marcin Lis. Absolwenci odebrali świadectwa z rąk Prodziekan dr Edyty Nowak-Żółty i Reginy Bogaczyk.

czytaj więcej o Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych | 27.06.2018

Wizyta studyjna w firmie REKORD SI sp. z o. o. oraz w Zakładzie Karnym w Cieszynie

W ostatnim tygodniu studenci Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB mieli okazję uczestniczyć w dwóch wizytach studyjnych zorganizowanych przez Akademickie Biuro Karier w ramach projektu „3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz”.

czytaj więcej o Wizyta studyjna w firmie REKORD SI sp. z o. o. oraz w Zakładzie Karnym w Cieszynie

5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives Brenna, 7th – 8th June 2018

W dniach 7-8 czerwca w Brennej odbywa się  5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives   Brenna, 7th – 8th June 2018

czytaj więcej o 5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives Brenna, 7th – 8th June 2018 

Nasi partnerzy