Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

Antrans Group partnerem WSB

Jedna z największych firm logistycznych w kraju Antrans Group partnerem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Porozumienie o współpracy podpisali JM Rektor WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz Prezes Zarządu Łukasz Czyż

 

Wymiana doświadczeń, możliwości współpracy w kontekście kształtowania kompetencji studentów i absolwentów czy wspólne projekty naukowo-badawcze to tylko niektóre z tematów, jakie podjęte zostały podczas spotkania. 

Z nowych szans skorzystać będą mogli zarówno studenci i absolwenci naszej uczelni, słuchacze studiów podyplomowych, jak i pracownicy Antrans Group. Z perspektywy studenta szczególnie istotna jest możliwość odbywania wysokiej jakości staży, podczas których student realizuje zadania zawodowe i nabywa szereg kompetencji pod okiem mentora z firmy. Zarząd i pracownicy firmy partnerskiej będą mogli wykorzystać potencjał naukowego Uczelni do dalszego rozwoju swojej organizacji. Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem - dr Marcin Lis przedstawił ofertę studiów podyplomowych i szkoleń dla menedżerów i pracowników branży logistycznej i transportowej. Wśród rekomendowanych kierunków znalazły się: Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business), Akademia Menedżera Sprzedaży, Zarządzanie Projektami Rozwojowymi, Menedżer logistyki, Zarządzanie procesami logistycznymi - Master of Business Engeenering, Zarządzanie ryzykiem
w transporcie, Transport i spedycja - certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy/osób. „W perspektywie współpracy otwiera się też możliwość uruchomienia dedykowanego kierunku studiów podyplomowych, realizowanego w siedzibie firmy Antranspowiedziała prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

 

W spotkaniu uczestniczyła JM Rektor prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewiczdr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem dr Magdalena Kot-Radojewska – z-ca Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji, dr inż. Paweł Sobczak - Adiunkt Katedra Inżynierii Zarządzania i Procesów Logistycznych, mgr inż. Sebastian Korzeniowski – Kierownik Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu,  inicjator wydarzenia.

Ze strony Antrans Group w spotkaniu wziął udział Łukasz Czyż – Prezes Zarządu, Rafał Kotyla - Dyrektor operacyjny (Antrans Group), Sebastian Szklarczyk - Kierownik działu spedycji (Antrans Bis).

 

Antrans jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, z biegiem lat wypracowany został własny tryb pracy, sposoby na transport drogowy. Dzięki współpracy z zagranicznymi firmami stale podnoszone są kwalifikacje co przekłada się na wyższą jakość świadczonych usług. Spedycja Antrans oferuje transport międzynarodowy w relacji Polska - Włochy, jak również w relacjach do wielu innych krajów europejskich. Transport i spedycja międzynarodowa są głównymi dziedzinami, jakimi zajmuje się firma, natomiast w ofercie znajduje się również wiele usług dodatkowych - wynajem naczep czy pomoc serwisowa.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Olkuszu | WSB Olkusz » Aktualności

 

Nasi partnerzy