Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

AZS WSB zaprasza studentki i studentów

Badania naukowe potwierdzają, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na zdrowie i kondycję organizmu. Osoby uprawiające sport lepiej radzą sobie z wysiłkiem umysłowym i stresem. Nie ma więc lepszej recepty na udane studenckie życie niż działalność w Akademickim Związku Sportowym. Zresztą taka też była idea powstania AZS: student powinien być nie tylko aktywny intelektualnie, ale i fizycznie. Sportowcy występujący w barwach Akademickiego Związku Sportowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z nawiązką realizują tę tezę.

Dlatego zapraszamy studentów, a szczególnie Panie do skorzystania z oferty sportowej Uczelni!

 

W programie zajęć, m.in. fitness oraz zumba pod okiem wykwalifikowanych instruktorek i instruktorów.

 

Baza sportowa WSB to m.in. doskonale wyposażona siłownia, sala fitness oraz profesjonalny sprzęt sportowy. Korzystając z infrastruktury studenci mogą liczyć na pomoc w opracowaniu programów treningowych oraz doradztwo w tym zakresie. Sportowe pasje można realizować w ramach blisko 50 sekcji sportowych (m.in. judo kobiet i mężczyzn, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn, snowboard kobiet i mężczyzn, ergometr wioślarski, futsal, badminton, curling, dart itp.)

 

O doskonałym przygotowaniu, możliwościach i zaangażowaniu członków AZS WSB świadczą liczne medale, wyróżnienia i wysoka pozycja zawodników w sportowych rankingach. Ukoronowaniem działalności zawodników było zajęcie I miejsca w klasyfikacji Akademickich Mistrzostw Śląska Szkół Niepublicznych.

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy