Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Studencie, pomóż nam w rozwoju, oceń Akademię WSB!

Centrum Jakości i Innowacji zachęca studentów semestrów od drugiego do siódmego studiów I stopnia oraz od drugiego do czwartego studiów II stopnia do udziału w badaniu poziomu satysfakcji ze studiowania w Akademii WSB. Wypełniając krótką ankietę studenci mają szansę realnie uczestniczyć w budowaniu jakości kształcenia naszej Uczelni. Jesteśmy ciekawi z czego studenci są zadowoleni, a co powinniśmy rozwijać i doskonalić. 

Akademia WSB prowadzi badania jakości kształcenia od ponad 10 lat (raz na dwa lata) i dzięki tym badaniom właśnie Uczelnia miała okazję zebrać wiele cennych sugestii/pomysłów a liczne sugerowane przez studentów rozwiązania zostały później wdrożone.

 

Link z dostępem do ankiety można znaleźć logując się na studenckie konto w systemie Wirtualna Uczelnia w zakładce Ogłoszenia. Ponadto na studenckie skrzynki mailowe zostało wysłane zaproszenie do udziału w badaniu. Każdy głos jest ważny i może przyczynić się do poprawy jakości świadczonych usług.

 

Nie czekajcie na ostatnią chwilę – badanie potrwa tylko do 29 czerwca 2018 roku! Badanie koordynuje Centrum Jakości i Innowacji Akademii WSB.

 

/mpm, 12.06.2018/

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy