Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Business Center Club partnerem WSB

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zawarła porozumienie o współpracy z jedna z największych w kraju instytucji zrzeszających pracodawców – Business Center Club. Pod treścią porozumienia zawartego 27 sierpnia 2014 swoje podpisy złożyły prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko – Pikiewicz – Rektor WSB oraz Katarzyna Woszczyna - Wiceprezes Zarządu BCC.

Wspólne działania obejmować będą projekty naukowo-badawcze,  wspólną realizację i tworzenie programów studiów podyplomowych, szkoleń, seminariów i  kursów.

Wyższa Szkoła Biznesu i Business Center Club będą podejmowały się wspólnej organizacji tematycznych konferencji i seminariów.

 

W zakresie umowy znajdują się także: organizacja praktyk i staży, spotkań z praktykami dla studentów WSB.

 

Business Centre Club istnieje od 1991 r. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2500 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy