Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń w Częstochowie - z sukcesem w kolejny rok akademicki

Wsparcie znakomitych ekspertów, praktyków i wykładowców, praktyczne i aktualne treści programowe, dostosowane do potrzeb słuchaczy, analizy case studies oraz profesjonalna organizacja zajęć i współpraca z Bussines Center Club Loża Częstochowska pozwoliły ugruntować pozycję oferty Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń w Częstochowie wśród kadry zarządzającej i menedżerów instytucji i przedsiębiorstw zlokalizowanych w regionie.

Obecni i przyszli słuchacze studiów podyplomowych spotkali się 16 czerwca w siedzibie Loży Częstochowskiej Bussines Center Club, by podsumować rok akademicki 2015/2016 i przyjąć założenia na kolejny rok kształcenia. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu "Akademia Menedżera Sprzedaży" zorganizowanego w ramach cyklu Akademia Biznesu 2015. Szkolenie przeprowadził Jakub Lewandowski, terener i wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Jakub Lewandowski

Jakub Lewandowski

 

 

 

Właściciel firmy PASJA Grupa Dobrych Trenerów, coach ICC, trener. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak IBM, Dr Oetker, Sara Lee, Walther Meble, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Ma talent do prowokatywnego inspirowania ludzi do tego, aby chciało im się chcieć, a także przekazywania wiedzy i swojego doświadczenia innym, a jego entuzjazm jest zaraźliwy. Jest autorem wielu treningów i warsztatów z zakresu zarządzania coachingowego, zarządzania zespołami sprzedażowymi, psychologii sprzedaży, rozwoju osobistego i merchandisingu w firmach o profilu usługowym, handlowym i produkcyjnym.

 

 

 

 

 

 

 

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie już dziś Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń w Częstochowie planuje uruchomienie kształcenia podyplomowe w  następujących obszarach merytorycznych:

Zapoznaj się z pozostałą ofertą studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej!

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy