Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

"Ciało w coachingu – czyli jak wydobyć zasoby klienta integrując pracę z ciałem?" - IX Forum Coachingu i Superwizji

W pierwszą sobotę grudnia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyły się kolejne warsztaty Forum Coachingu i Superwizji, mające na celu uświadomienie, jak ważne w pracy coacha jest własne ciało. Poprzez spontaniczny taniec hula uczestnicy doświadczyli zmiany perspektywy, uwolnili głowę i spojrzeli na własne relacje, cele i działania z zupełnie innej strony. Warsztaty poprowadziła Sylwia Bogucka.

 

Forum Coachingu i Superwizji to cykl spotkań dla coachów, konsultantów, trenerów, menedżerów, a także wszystkich osób zainteresowanych rozwojem, który stał się forum wymiany doświadczeń, myśli i poszukiwania inspiracji do dalszych działań w obszarze zawodowym i osobistym.

 

Grudniowe, dziewiąte już spotkanie było zastrzykiem dobrej energii, którą uczestnicy wydobyli poprzez pracę z własnym ciałem. Warsztat pt. "Ciało w coachingu - czyli jak wydobyć zasoby klienta integrując pracę z ciałem?", poprowadził Gość Specjalny - Sylwia Bogucka, Prezes Zarządu Evolution Coaching, Ewolucjonistka, Akredytowany Coach ICF, Mentor Coach, Seksuolog, Autorka wielu programów rozwoju osobistego dla kobiet. Uczestnicy forum dowiedzieli się jak odczytywać sygnały płynące z ciała i efektywnie wykorzystać je podczas komunikacji z innymi.

 

Wydarzenie prowadzili: dr Anna Syrek-Kosowska i Adam Stolarzewicz - Współtwórcy, Opiekunowie  Merytoryczni oraz Superwizorzy Akademii Profesjonalnego Coachingu oraz Master Coaching-zaawansowane techniki coachingowe w WSB. Otwarcia IX Forum Coachingu  Superwizji dokonał dr Marcin Lis, Prorektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB.


 


Sylwia Bogucka

Sylwia Bogucka


Prezes Zarządu Evolution Coaching, Ewolucjonistka, Akredytowany Coach ICF na poziomie PCC (Profesional Certified Coach). Współautorka programu Narodziny Coacha (ICF ACSTH). Mentor Coach, Seksuolog, Autorka wielu programów rozwoju osobistego dla kobiet. Posiada ponad 1000 godzin praktyki coachingowej  indywidualnej, zespołowej i grupowej. Specjalizuje się w coachingu relacji i zespołów. Pracując z klientami biznesowymi, wspiera rozwój zespołów, aby efektywnie i w dobrej atmosferze realizowały postawione przed nimi cele, wykorzystując w pełni swój potencjał oraz budowały mocne relacje między sobą w firmie i z klientami. 15-letnie doświadczenie w biznesie pomaga jej w tej roli. Osobom prywatnymi pomaga dotrzeć do własnej esencji, wartości i pracuję z nimi nad stworzeniem trwałych i ekscytujących relacji.

Prywatnie szczęśliwa żona i spełniająca się kobieta. Wierzy w to, że mamy tylko tu i teraz. Fascynuje się myśleniem wizualnym, ludzkim ciałem i neurobiologią. Jest pasjonatką kultury słowiańskiej i hawajskiej oraz certyfikowanym nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem.

 

 

 

Anna Syrek Kosowska

 

dr Anna Syrek-Kosowska


Psycholog biznesu, certyfikowany i akredytowany Coach, pierwsza Polka - Superwizor Coachingu akredytowany przez Coaching Supervision Academy (UK) (EMCC, app. ICF) oraz Izbę Coachingu. Hon. VP the International Society of Coaching Psychology. Autorka polskiej adaptacji Modelu Pełnego Spektrum Superwizji w Coachingu (FSM) – Coaching Supervision Academy. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu HRM oraz rozwoju osobistego. Należy do Rady Programowej m.in. Coaching Review. Wykładowca i Prelegent polskich i zagranicznych uczelni m.in. City University (UK), WSB, ALK, UŚL. Współtwórca, Kierownik merytoryczny, Superwizor i Wykładowca studiów podyplomowych Akademia Profesjonalnego Coachingu i Master Coaching - zaawansowane narzędzia coachingowe oraz Forum Coachingu i Superwizji.

 

 

 

 

 

Adam Stolarzewicz (http://stolarzewicz.pl)


Uznany i certyfikowany Executive i Business Coach oraz Coach Superwizor. Pierwszy Polak akredytowany przez londyńską Coaching Supervision Akademy (Accredited CSA, EMCC, ICF app). Wieloletni ekspert w obszarze zarządzania organizacją i HR. Praktyk biznesu, doświadczony trener kadry menedżerskiej, wykładowca w programach MBA i Executive MBA m.in. Oxford Brookes University. Były dyrektor HR największych banków – m.in. mBanku (Polska, Czechy, Słowacja), Multibanku, BRE Banku, Getin Noble Banku, członek Komisji Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich. Członek-Założyciel Izby Coachingu (członek pierwszego prezydium Izby). Absolwent m.in. londyńskiej Coaching Supervision Academy (CSA, EMCC Accredited oraz ICF App), Oxford Brookes University (MBA), ICAN Institute/Harvard Business (Academy of Strategic Leadership), Szkoły Głównej Handlowej (Human Resource Management). Wykładowca i Prelegent polskich i zagranicznych uczelni m.in. Oxford Brookes University, WSB, WSZ POU, UŚL. Autor wielu publikacji poświęconych rozwojowi i zarządzaniu w książkach i uznanych czasopismach. Współtwórca Forum Coachingu i Superwizji w WSB.

 

Partnerzy

 


Patronat

 


Więcej o Akademii Profesjonalnego Coachingu 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy