Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Ciekawa propozycja dla studentów Informatyki

Studencie WSB, dzięki partnerstwu IBM i platformy Entrepreneur Country wspierającej startupy, oferujemy Ci 30-dniowy dostęp do platformy cloudowej IBM® Bluemix™ . Jej głównym celem jest ułatwienie developerom testowania i tworzenia skalowalnych rozwiazań webowych i mobilnych.

Możesz tworzyć i testować swoje aplikacje mobilne na iOS i Android, używając HTMLa i JavaScript, a aplikacje webowe pisac w Ruby, PHP i Java™.
Jako developer dostajesz dostęp do software’u IBM i jego partnerów oraz serwisów PaaS i MBaaS ułatwiających skalowanie aplikacji i dokonywanie transakcji oraz dostęp do danych i analytics dla big data.

 

Zarejestrujesz się na:
http://www.entrepreneurcountryglobal.com/toolbox/item/ibm (SIGN UP)
W nowym oknie kliknij na:
 

 


Dowiedz się jak działa Watson - najbardziej zaawansowana sztuczna inteligencja na świecie opracowana przez IBM: http://www.ibm.com/smarterplanet/us/en/ibmwatson/
Dowiedz się jak Entrepreneur Country i IBM mogą Ci pomóc w rozwoju startupu dzięki Global Entrepreneur Programme i Smart Camps:
http://www.entrepreneurcountryglobal.com/toolbox/item/ibm (REGISTER INTEREST)

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy