Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Ekspert z University of Oxford w WSB

Już 2 października 2013 r. (środa) o godz. 12.00 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się kolejny wykład otwarty realizowany w ramach projektu „Akademia Nauki WSB”.  Tym razem z uczniami szkół średnich spotka się absolwent i ekspert University of Oxford, prawnik- Mikołaj Barczentewicz.

Podczas wykładu  pt. ”Kierunek- Studia!  Dąbrowa Górnicza a może Oxford? ”poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • Jak inwestować we własny rozwój?
  • Jak uczyć się efektywnie?
  • Czym różnią się studia w Polsce od kształcenia w Oxfordzie?

a także zaprezentujemy możliwości studiowania na jednej z najlepszych niepublicznych uczelni wyższych na świecie (University of Oxford) oraz w Polsce (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej).

 

 

Mikołaj Barczentewicz ukończył z wyróżnieniem University of Oxford (Magister Juris). Obecnie kontynuuje studia w Oxfordzie na kierunku Filozofia prawa. Do zainteresowań naukowych wykładowcy należą teoria prawa, filozofia (filozofia prawa, filozofia języka) oraz ekonomia (w tym Law & Economics, metodologia ekonomii ). Gość WSB  jest także blogerem. Publikuje głównie na temat polityki antymonopolowej i ochrony konkurencji na blogu  Antitrust in Poland. Był również współautorem Life Sciences Law Blog (Prawo farmaceutyczne, prawo wyrobów medycznych i prawo żywnościowe) kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.  Jest ekspertem i koordynatorem Forum Obywatelskiego Rozwoju (Fundacja FOR).

 

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje na temat wykładu udzielane są pod numerem telefonu 32 295 93 96, e-mail: abk@wsb.edu.pl . Liczba miejsc jest ograniczona!

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy