Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Delegacja WSB z wizytą na Politechnice Kijowskiej

W dniu 29 stycznia 2015 roku na Politechnice Kijowskiej gościła delegacja Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w składzie: dr Rafał Rębilas, Prodziekan WSB, Dominika Czerniak i Viktoriya Cherevan  - przedstawicielki Działu Współpracy z Zagranicą WSB.

Przedstawiciele WSB zwiedzili kampus uczelni, muzeum znajdujące się na terenie Politechniki Kijowskiej oraz Centrum Awiacji i Kosmosu.

 

Ze strony ukraińskiej uczelni w spotkaniu uczestniczyli: prof. Sergey Sidorenko, Prorektor, Członek Krajowej Akademii Nauki; Yevgeniy Ogrodnyk, Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju, Ksenia Yudkova, Zastępca Naczelnika Wydziału Prawa i Socjologii, Olena Pidlisna, Prodziekan ds. współpracy międzynarodowej na Wydziale Zarządzania i Marketingu, Kateryna Stetsyura,  Menedżer na Wydziale Prawa i Socjologii, Uliana Abramiuk, Koordynator ds. współpracy z zagranicą.

 

Podczas spotkania rozmawiano na temat wspólnych projektów badawczych i organizacji konferencji naukowych; a także współpracy w ramach programu Erasmus+ w ramach wymiany kadry i studentów.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy