Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Dni Otwarte Centrum Studiów Podyplomowych w Częstochowie - praktyczny warsztat dla menedżerów

Czy chcesz podnieść kwalifikacje menedżerskie? Dowiedzieć w jaki sposób nawiązać sieć nowych kontaktów biznesowych i pogłębić swoją wiedzę na temat Active Insight? Dodatkowo sprawdzić jak zarządzają inwestycjami i minimalizują ryzyko najlepsi praktycy biznesu? Weź udział w bezpłatnych warsztatach „Nowa Era Biznesu – Warsztaty z Praktykami”. 

Spotkanie odbędzie się 21 października o godz. 17.30 w siedzibie Bussines Center Club w Częstochowie (Budynek „Jantar”, ul. Dąbrowskiego 7/9).

Organizatorem prestiżowego warsztatu jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, która w roku akademickim 2014/2015 uruchomiła Centrum Studiów Podyplomowych w Częstochowie.

 

Warsztat skierowany jest przede wszystkim do osób zajmujących stanowiska zarządcze, menedżerskie oraz właścicieli firm. Wydarzenie będzie okazją do podniesienia kwalifikacji menedżerskich z wykorzystaniem takich metod jak gry psychologiczne, case study, interwizja czy sesje coachingowe. Będzie to także okazja do zaprezentowania oferty i zbudowania świadomości marki firm, których przedstawiciele wezmą udział w wydarzeniu.

 

Gościem specjalnym będzie Marek Zuber - ceniony ekonomista i analityk rynków finansowych oraz wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Felietonista i ekspert m.in. Dziennika „Parkiet”, „Wprost”, Radia TOK FM, „Gazety Wyborczej”, ekspert TVN CNBC. Prelegent w praktyczny sposób przybliży zagadnienia związane z instrumentami finansowymi i zarządzaniem inwestycyjnymi oraz ryzykiem rynkowym.

 

Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję zapoznać się z ofertą studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.  – Dynamiczne zmiany na rynku, rosnące oczekiwania partnerów biznesowych, potrzeba podnoszenia kwalifikacji i dążenia do sukcesu – to tylko niektóre z czynników sprawiających, że z roku na rok rośnie popularność studiów podyplomowych – mówi dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

 

 

Przed uruchomieniem Centrum Studiów Podyplomowych WSB w Częstochowie powołany zespół analityków wnikliwie zbadał potrzeby lokalnych menedżerów i właścicieli firm. W efekcie powstała bogata oferta studiów podyplomowych obejmująca, m.in. studia z zakresu controlingu i auditu w przedsiębiorstwie, ochrony danych osobowych w administracji i w biznesie, czy Akademię Profesjonalnego Coachingu.

 

Partnerem przedsięwzięcia jest Bussines Center Club –Loża Częstochowska.

 

 

Szczegółowe informacje i zapisy:

 

Paulina Papińska tel./fax. 34 362 22 26  lub e-mail: loza.czestochowa@bcc.org.pl

 

Szczegóły oferty Centrum Studiów Podyplomowych WSB w Częstochowie 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy