Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Dyplom to nie wszystko - studiuj od marca!

Każdy moment jest dobry na realizację swoich marzeń. Nie czekaj do października z decyzją o podjęciu studiów. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej uruchomiła właśnie rekrutację zimową na studia I i II stopnia. Zajęcia rozpoczynają się od marca 2015 r.

Jest ­w czym ­wy­bie­rać

 

Bo­ga­ta ­ofer­ta ­kie­run­ków ­stu­diów, ­roz­bu­do­wa­ny­ sys­tem sty­pen­dial­ny, atrakcyjne bonifikaty, ­no­wo­cze­sny­ pro­gram wspar­cia­ roz­wo­ju ­i ka­rie­ry­ za­wo­do­wej­ studentów.  Do tego moż­li­wość zdobycia ­ce­nio­nych­ przez­ praco­daw­ców ­upraw­nień ­i cer­ty­fi­ka­tów.­ To ­tyl­ko­ nie­któ­re­ ce­chy­ wy­róż­nia­ją­ce ofertę Wyż­szej­ Szko­ły­ Bizne­su­ w Dą­bro­wie ­Gór­ni­czej.

 

 

Uczelnia prowadzi studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie na kilkunastu kierunkach i kilkudziesięciu specjalnościach. W ofercie aż 13 kierunków wśród nich są m.in.: Zarządzanie, Informatyka, Pedagogika, Logistyka czy Fizjoterapia. Bogaty system bonifikat i stypendiów umożliwia pokrycie czesnego, a nawet zarabianie na studiach! W roku  akademickim 2013/2014 Uczelnia wypłaciła stypendia na łączną kwotę ponad 3,5 mln zł. System stypendialny WSB jest tak skonstruowany, że premiuje nie tylko najlepszych i najzdolniejszych studentów, ale tak że osoby, które aktywnie uczestniczą w życiu Uczelni.


Uczelnia sprzyja osobom pracującym


Ze statystyk Uczelni wynika, że 92 proc. studentów zaocznych WSB to osoby aktywne zawodowo, które najbardziej cenią sobie fakt, że studiując w WSB mogą bez problemów godzić obowiązki zawodowe ze zdobywaniem wykształcenia. Osobom pracującym Uczelnia gwarantuje elastyczny i indywidualny tryb kształcenia, możliwość studiowania „na odległość”, zajęcia dydaktyczne w weekendy, praktyczne programy studiów i przyjazną atmosferę.

 

W dodatku kandydaci na studia, którzy zdecydowali się na zaoczny tryb kształcenia, zajęci obowiązkami zawodowymi, wcale nie muszą martwić się o brak czasu na dostarczenie nam dokumentów aplikacyjnych. W dogodnym dla kandydata terminie i miejscu pracownik WSB przyjedzie, by odebrać niezbędną dokumentację. Mając na uwadze potrzeby pracujących studentów, istnieje możliwość elastycznego ustalenia terminów egzaminów, zaliczeń i konsultacji. Zajęcia odbywają się siedem dni w tygodniu. Specjalnie dla pracujących dziekanat WSB czynny jest także w godzinach popołudniowych. W związku z tym wszelkie formalności związane ze studiami można załatwić po pracy.

 

Mama i Tata idą na studia

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ma propozycję dla osób, które chcą pogodzić życie rodzinne, obowiązki zawodowe z rozwijaniem kompetencji i zdobyciem wykształcenia. Umożliwi im to wielokrotnie wyróżniany i nagradzany (m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego) program „Mama i Tata idą na studia”. W  ramach projektu dla studiujących rodziców przygotowano m.in. specjalny system bonifikat, indywidualny tryb organizacji studiów, a także cykl zajęć podnoszących rodzicielskie kompetencje. Na terenie WSB funkcjonuje także Pokój Rodzinny, w którym można nakarmić i przewinąć maluchy, a także tzw. Strefy Dziecka, wyposażone w kredki, kolorowanki, puzzle i klocki. Znajdują się one, m.in. w Bibliotece, Dziekanacie, Klubie Studenckim Amigo. Czekając na rodziców, dzieci mogą twórczo spędzić czas.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ WSB I ZAPISZ SIĘ NA STUDIA JUŻ DZIŚ!

 

 


Jako absolwentka studiów inżynierskich w WSB mogę wymienić jej najważniejsze atuty. Niewątpliwie należą do nich:szeroki wachlarz ciekawych specjalności studiów, profesjonalna kadra naukowo-dydaktyczna, lokalizacja, doskonałe zaplecze techniczne. Sama uczelnia dynamicznie się rozwija, co daje wiele możliwości potencjalnym studentom. Nie zamieniłabym tej uczelni na żadną inną!

 

Anna Wisełka,

Absolwenta studiów I stopnia na kierunku Zarządzanie WSB,

Studentka kierunku Zarządzanie i Inzynieria Produkcji w Wydziale Zamiejscowym WSB w CieszynieTrzy lata spędzone w gronie studentów WSB to lata mojego niezwykłego rozwoju i siedmiomilowy krok na drodze do wymarzonej kariery naukowej. Wykładowcy umożliwili mi realizację siebie w sposób wyjątkowy – m.in. uczestniczyłam w zespole tłumaczeniowym publikacji, która niedługo zostanie wydana. Miałam okazję nauczyć się  wiele o przekładzie prozy i weryfikacji tłumaczeń. Kolejne osiągnięcie to wygłoszenie wykładu o semantycznej elastyczności idiomów podczas międzynarodowej konferencji logistycznej.

Magdalena Romańska

Absolwentka filologii angielskiej, spec. tłumaczeniowa
 

 

 
Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy