Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Elitarna, studencka Grupa Szybkiego Reagowania WSB zaprasza na Święto Wojska Polskiego

W dniach 18-19 sierpnia 2016 w Dąbrowie Górniczej odbędą się oficjalne obchody Święta Wojska Polskiego połączone z jubileuszem 100. rocznicy nadania praw miejskich Dąbrowie Górniczej. Wydarzenie organizowane jest przez Wojskową  Komendę Uzupełnień w Będzinie. Partnerem inicjatywy jest Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W obchodach uczestniczyć będą m.in. przedstawiciele władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, członkowie Pocztu Sztandarowego Uczelni  oraz studenci kierunku Bezpieczeństwo narodowe - członkami elitarnej Grupy Szybkiego Reagowania WSB.

 

Podczas oficjalnych uroczystości przewidziano również skoki spadochronowe. Jeden ze spadochroniarzy podczas skoku będzie miał niespodziankę dla wszystkich studentów, absolwentów oraz kandydatów na studia w WSB...

 

Z kolei w ramach pikniku militarnego, który odbędzie się  w Parku Hallera, będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych przez studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (m.in. strzelanie do celu, malowanie twarzy dzieci i in.).

 

 

Program uroczystości

 

18 sierpnia

Plac Wolności przed Pałacem Kultury Zagłębia

16:00-21:00 - Piknik historyczny
17:00 - Widowisko historyczne "Od Dąbrowy do Dąbrowy Górniczej"
19:00 - Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej


19 sierpnia


Święto Wojska Polskiego


11:00 - Msza Święta w Bazylice Matki Boskiej Anielskiej z wojskową asystą honorową
12:20 - Uroczystości patriotyczne na Placu Wolności
13:30-21:00 - Piknik militarny w Parku Hallera

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy