Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Firma Marcotran partnerem WSB

W dniu 24 czerwca w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościli przedstawiciele firmy Marcotran: Pan Andrzej Antonik oraz Pan Christopher Saby. Celem wizyty było zawarcie porozumienia o współpracy  z Uczelnią w zakresie realizacji wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo-rozwojowych.

Partnerstwo przewiduje także organizację studiów podyplomowych i szkoleń na rzecz podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników firmy Marcotran oraz organizację praktyk zawodowych i i dyplomowych studentów WSB.

 

Eksperci firmy Marcotran będą uczestniczyli w tworzeniu i opiniowaniu programów kształcenia w zakresie logistyki oraz innych obszarów tematycznych zgodnych z profilem działalności firmy. Partnerzy postanowili o wspólnej organizacji konferencji tematycznych i seminariów oraz publikacji artykułów naukowych w wydawnictwach WSB.

 

Tym samym firma Marcotran dołączyła do grona kilkuset partnerów biznesowych aktywnie uczestniczących w kształceniu praktycznym studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Ze strony Uczelni w spotkaniu uczestniczyli: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, dr Marcin Lis, Prorektr WSB ds. Rozwoju, dr inż. Paweł Sobczak, Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu oraz mgr Dominik Penar, Dyrektor Biura Rektora WSB.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy