Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Firma Mokate w gronie Partnerów WSB

Do grona partnerów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dołączyła Firma Mokate Sp. z o.o. Porozumienie o współpracy zostało podpisane podczas spotkania Pani Sylwii Mokrysz, Członka Zarządu Mokate S.A. z przedstawicielami władz Uczelni: prof. nadzw. dr Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, Rektorem WSB oraz dr Marcinem Lisem, Prorektorem ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

Wydarzenie miało miejsce 11 grudnia 2015 roku. Szczegółowy zakres dalszych wspólnych działań dotyczy przede wszystkich projektów naukowo-badawczych w obszarze innowacji, organizacji konferencji naukowych w pokrywających się obszarach aktywności obu Partnerów. Porozumienie przewiduje także organizację praktyk i staży dla studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników firmy Mokate w ramach kształcenia podyplomowego w WSB.

 

Jednocześnie Pani Sylwia Mokrysz przyjęła nominację na Członka Rady Ekspertów WSB, ciała opinującego i doradczego w zakresie podnoszenia jakości  poziomu upraktycznia kształcenia studentów i słuchaczy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Mokate to wielopokoleniowa firma, której początki sięgają 1900 roku. Obecnie Grupa Mokate z główną siedzibą w Ustroniu to potentat branży spożywczej. Obecnie składa się z ośmiu przedsiębiorstw, działających w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Produkty marki Mokate eksplorowane są  do prawie wszystkich krajów na świecie.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy