Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Gala wręczenia dyplomów z gwiazdami

Władze Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mają zaszczyt zaprosić absolwentów studiów I i II stopnia wraz z rodzinami i przyjaciółmi na Galę wręczenia dyplomów ukończenia studiów. Uroczystość  odbędzie się 24 września (studenci I stopnia) oraz 25 września (studenci II stopnia) o godz. 18.00 w Dąbrowie Górniczej.

Tradycyjnie absolwenci odbiorą dyplomy z rąk przedstawicieli władz Uczelni oraz Promotorów prac dyplomowych. Uroczystość uświetni występ artystyczny znanego polskiego tenora Juliusza Ursyna-Niemcewicza oraz zespołu Need for Strings, który zachwyca klasycznym repertuarem w rock n`rollowej aranżacji.

 

Raz jeszcze zapraszamy serdecznie Państwa wraz z Rodziniami i Przyjaciółmi. Absolwentów prosimy o przybycie o godz. 17.00 w związku z koniecznością dopełnienia formalności związanych z odbiorem dyplomów.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy