Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Koncert Zbigniewa Wodeckiego uświetnił galę wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych WSB

Kilkuset absolwentów Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w środę 29 czerwca 2016 roku odebrało z rąk władz Uczelni, Promotrów i Partnerów Biznesowych WSB dyplomy ukończenia studiów podyplomowych realizowanych w roku akademickim 2015/2016.

W uroczystości, która odbyła się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, uczestniczyli: Waldemar Andzel, Poseł na Sejm RP oraz Damian Rutkowski, Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, Małgorzata Majewska, Dyrektor PKZ, Marek Zychla, Prezes Zarządu Śląskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz przedstawiciele firm i instytucji na co dzień współpracujących z Uczelnią.

 

 -  Uroczystość wręczenia dyplomów studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych czy doktorskich to dla Uczelni zawsze najważniejsza chwila. Cieszę się, że stałe podnoszenie kwalifkacji to dla Państwa ważny element nie tylko zawodowego życia oraz, że to właśnie Wyższa Szkoła Biznesu w Dabrowie Górniczej towarzyszy Państwu w realizacji tych aspiracji – mówiła prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Wydarzenie uświetnił znakomity koncert Zbigniewa Wodeckiego wraz Zespołem.

 

Fundatorami nagród i wyróżnień dla najlepszych studentów byli Partnerzy Biznesowi poszczególnych kierunków, m.in.: Agencja Ochrony Gwarant S.A., City Handlowy, Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o., Raben Logistics Polska Sp. z o.o., ASK Expert oraz Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie, Krajową Izbę Doradców Podatkowych Oddział Śląski, TUV Nord Polska Sp. z o.o., DPM Sp. z o. o., Studio Tańca i Muzyki Rytm.

 

 

/asz, 29 06 2016/

IMG_3403.JPG

IMG_3403.JPG

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy