Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

GLC Accounting Sp. z o.o. Partnerem WSB

W dniu 28 lutego 2017 roku do grona Partnerów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dołączyła Spółka GLC Accounting Sp. z o.o., specjalizująca się m.in. w doradztwie podatkowym, prawnym oraz controlling i audytach.

Przedstawiciele Spółki: Zbigniew Maciej Szymik, Dyrektor Generalny oraz Łukasz Zarzycki, Dyrektor Działu Audytu i Mariusz Jarosz, Dyrektor Działu Doradztwa Bankowego wzięli udział w spotkaniu z władzami Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Podczas rozmów omówiono zakres i potencjał współpracy w obszarze upraktycznienia kształcenia studentów i słuchaczy studiów podyplomowych oraz organizacji wspólnych inicjatyw naukowych.

 

Szczegółówe zasady dalszych wspólnych działań określono w umowie o współpracę, którą sygnowali: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Dyrektor Generalny Zbigniew Maciej Szymik.

 

Podczas spotkania Uczelnię reprezentowały: prof. nadzw. dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, Prorektor ds. Kształcoenia i Współpracy z Zagranicą, dr Sabina Ratajczak, Dyrektor Centrum Jakości i Innowacji WSB oraz dr Magdalena Kot-Radojewska, Kierownik Biura Karier i Współpracy z Zagranicą.

  

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy