Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

III FORUM SENIORA!

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSB po raz trzeci brali czynny udział                     w "Forum Seniora"  7 czerwca 2017 r., które obyło się  w Pałacu Kultury Zagłębia                         w Dąbrowie Górniczej. Temat konferencji: "Bezpieczny sezon letni".

"Dziennik Zachodni" wraz z Urzędem Marszałkowskim zorganizowali trzecią z kolei konferencję poświęconą szeroko pojętej aktywności seniorów w województwie. W Pałacu Kultury Zagłębia  nasi seniorzy mieli możliwość wysłuchania zarówno wykładów jak i wzięcia udziału w konkursach przygotowanych przez Firmę Tauron. Podsumowano plebiscyt "Aktywny Senior" i wręczono nagrody zwycięzcom. Na zakończenie wszyscy uczestnicy konferencji poproszeni zostali do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia na tle Pałacu Zagłębia. Zdaniem słuchaczy konferencja była bardzo dobrze zorganizowana, a poruszana tematyka spełniła ich oczekiwania. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie Państwo w aktualnościach dzisiejszego /08.06.2017 r./ wydania "Dziennika Zachodniego".

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy