Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

III Studencka Konferencja Logistyczna "StuKol"

Bezpieczeństwo logistyczne imprez masowych, projektowanie pojazdów ekologicznych w kontekście zagadnień logistycznych, aktualne kierunki rozwoju, problemy i perspektywy transportu miejskiego, lotniczego i morskiego – to tylko niektóre zagadnienia poruszane w trakcie III Studenckiej Konferencji Logistycznej „Stukol”, która odbyła się 21 kwietnia 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Ponad 65 uczestników, w tym m.in. studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie spotkało się, by wymienić się doświadczeniami,  wiedzą w zakresie interesujących ich obszarów i aspektów logistycznych.

 

Wydarzenie było także okazją, by zaprezentować potencjał infrastrukturalny Uczelni wspomagający na co dzień proces kształcenia studentów kierunku Logistyka w WSB.

 

Organizatorzy Konferencji zadbali także o praktyczny aspekt wydarzenia, organizując zajęcia, m.in. w doskonale wyposażonych laboratoriach logistycznych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Studenci mieli okazję uczestniczyć w pokazie pierwszej pomocy, z uwzględnieniem umiejętności przydatnych podczas zabezpieczania imprez masowych.

 

Opiekę merytoryczną nad Konferencją sprawowali, m.in.:

 

prof. dr hab. Krystyna Kowalska, dr inż. Ilona Mańka, dr inż. Zbigniew Monica,  dr inż. Paweł Sobczak, mgr Jacek Uroda.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy