Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Dyplomy, Koncert i Bal Seniora. Rok akademicki 2013/2014 w Uniwersytecie Powszechnym oraz Uniwesrytecie Trzeciego Wieku za nami!

DSC08981.jpg

Czy mając ponad 50 lat można zdobyć dyplom uczelni wyższej? Oczywiście, że tak! Potwierdziła to grupa seniorów, która uczestniczyła w wykładach oraz warsztatach odbywających się od października 2013 r. w Czeladzi.

czytaj więcej o Dyplomy, Koncert i Bal Seniora. Rok akademicki 2013/2014 w Uniwersytecie Powszechnym oraz Uniwesrytecie Trzeciego Wieku za nami!

"Spotkanie z kulturą islamu"

kulturaislamu_052014_8.jpg

"Spotkanie z kulturą islamu" - to tytuł kolejnego wykładu dla uczestników Uniwersytetu Powszechnego w Czeladzi, który odbył się w siedzibie KPSS w Czeladzi.

czytaj więcej o "Spotkanie z kulturą islamu"

"Modnie i wygodnie" dla seniorów z Czeladzi

modnieiwygodnie_2.jpg

"Modnie i wygodnie" - tym razem spotkanie Uniwersytetu Powszechnego w KPSS w Czeladzi dotyczyło mody, wizażu i pielęgnacji! Panie mogły przekonać się, co potrafi zdziałać dobrze wykonany makijaż i fryzura. Przed zgromadzoną publicznością, w pokazie mody zaprezentowały się uczennice Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru z Sosnowca (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Grota Roweckiego 64).

czytaj więcej o "Modnie i wygodnie" dla seniorów z Czeladzi

Rola aktywności fizycznej seniora

spotkanie_up_03042014_5.jpg

O roli aktywności fizycznej oraz prawidłowo zbilansowanej diecie w profilaktyce zdrowia seniora - o tym uczestnicy kolejnego spotkania Uniwersytetu Powszechnego w Czeladzi rozmawiali z dr Esterą Różycką, dietetykiem.

czytaj więcej o Rola aktywności fizycznej seniora

Debata "Bezpieczny senior" za nami

11130001.jpg

Jak nie stać się ofiarą oszustwa, naciągaczy? Czy można w swoim mieście czuć się bezpiecznie i co nam daje poczucie bezpieczeństwa?" - o tym wszystkim dyskutowano podczas debaty "Bezpieczny senior" prowadzonej przez prof. Jadwigę Stawnicką oraz przedstawicieli policji z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie oraz Komendy Miejskiej Policji w Czeladzi.

czytaj więcej o Debata "Bezpieczny senior" za nami

 

Nasi partnerzy