Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

Akademia WSB i Województwo Śląskie partnerami prestiżowego projektu IN SITU w ramach Programu Interreg Central Europe

Akademia WSB  i Województwo Śląskie dzięki dofinansowaniu z Programu Interreg Central Europe w latach 2019-2022 będą realizowały międzynarodowy projekt pn. „IN SITU  - Intergenerational Social Innovation Support Scheme”, którego budżet to 2,5 mln euro.

czytaj więcej o Akademia WSB i Województwo Śląskie partnerami prestiżowego projektu IN SITU w ramach Programu Interreg Central Europe

dr Marcin Lis - nominowany przez "Dziennik Zachodni" do nagrody "Osobowość roku 2018"

Dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB został nominowany przez „Dziennik Zachodni” do nagrody „Osobowość roku 2018” w kategorii biznes w mieście Dąbrowa Górnicza.

czytaj więcej o dr Marcin Lis - nominowany przez "Dziennik Zachodni" do nagrody "Osobowość roku 2018"

Erasmus+ interaktywne warsztaty dla młodzieży

W dniu 14.01.2019 r. w Akademii WSB gościła młodzież z Litwy, Łotwy, Portugali i Polski realizująca projekt Erasmus+ CITY-MAKE IT SMART. Tematem inicjatywy jest koncepcja „smart city” (inteligentnego miasta), czyli wykorzystania nowoczesnych technologii w celu rozwoju miasta i uczynienia go bardziej przyjaznym dla mieszkańców.

czytaj więcej o Erasmus+ interaktywne warsztaty dla młodzieży

W praktyce najlepsi – Akademia WSB w tygodniku „Newsweek”

O jubileuszu 25-lecia Akademii WSB, najwyższych wyróżnieniach w rankingach za jakość kształcenia oraz uprawnieniach akademickich Uczelni - pisze tygodnik „Newsweek”.

czytaj więcej o W praktyce najlepsi – Akademia WSB w tygodniku „Newsweek”

Zmarł dr hab. Jan Czempas, ekonomista, samorządowiec, społecznik

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 stycznia 2019 roku odszedł śp. dr hab. Jan Czempas wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii WSB. 

czytaj więcej o Zmarł dr hab. Jan Czempas, ekonomista, samorządowiec, społecznik

 

Nasi partnerzy