Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów magisterskich za nami

Bezpieczeństwo narodowe, Informatyka, Transport, Pedagogika i Zrządzanie - absolwenci tych kierunków odebrali dyplomy ukończenia studiów magisterskich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej podczas uroczystej Gali wręczenia dyplomów, która odbyła się 22 września 2017 r. w Audytorium Maximum WSB. 

Absolwenci studiów inżynierskich oraz licencjackich odebrali dyplomy

IMG_3017.JPG

 

Ponad 300 absolwentów odebrało dyplomy ukończenia studiów I stopnia podczas uroczystej Gali, która obyła się w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dnia 21 września 2017 r. W tych niezwykłych chwilach absolwentom studiów inżynierskich oraz licencjackich towarzyszyli przedstawiciele Władz Uczelni, Promotorzy oraz Rodziny. W części artystycznej wystąpił zespół SymeTRIO.


Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 16-24 września 2017 r.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń (16-24 września 2017 r.) to ponad 40 wykładów, szkoleń i warsztatów. Wśród prowadzących wybitni eksperci z różnych branż, a do wyboru kilkanaście obszarów tematycznych. W tym roku wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się w 5 miastach (Dąbrowa Górnicza, Kraków, Olkusz, Żywiec i Cieszyn). O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 16-24 września 2017 r.

Wstęp do psychologii przywództwa. Wykład dra Mateusza Grzesiaka

 

Ponad 1 000 osób wzięło udział w szkoleniu pt. „Nowoczesny lider – trendy przywództwa” prowadzonym przez dra Mateusza Grzesiaka- przedsiębiorcę, psychologa oraz znanego trenera rozwoju osobistego. Wykład został zorganizowany w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń, który od 16 do 24 września odbywa się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Wstęp do psychologii przywództwa. Wykład dra Mateusza Grzesiaka

W świecie turkusowych organizacji, czyli konferencja Holilider

Konferencja „Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości” odbyła się 18 września 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Konferencja skierowana była do właścicieli firm, founderów, liderów startupów, szefów organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób kadry zarządzającej wyższego szczebla, które interesują się wdrożeniem nowych modeli zarządzania.

czytaj więcej o W świecie turkusowych organizacji, czyli konferencja Holilider

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń WSB - jak istotna jest perspektywa postrzegania szkoleń?

16 września 2017 r. dr Marcin Lis zainaugurował cykliczne już wydarzenie - Tydzień Bezpłatnych Szkoleń WSB w Dąbrowie Górniczej. Tydzień Bezpłatnych Szkoleń będzie trwać od 16-24 września, to 40 bezpłatnych kursów i szkoleń, 32 ekspertów, w 5 miastach i 2 województwach. Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach, pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń WSB - jak istotna jest perspektywa postrzegania szkoleń?

Seminarium kolejowe o bezpieczeństwie w transporcie zbiorowym

W czwartek 14 września 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się Seminarium „System zarządzania bezpieczeństwem w transporcie zbiorowym” organizowane w ramach cyklu konferencji pt. „Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski – 2017 Technika. Zarządzanie. Organizacja".

czytaj więcej o Seminarium kolejowe o bezpieczeństwie w transporcie zbiorowym

WSB na Śląskim Festynie Służb Mundurowych!

W sobotę 9 września 2017 r. Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyło w Śląskim Festynie Służb Mundurowych na terenie Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie.

czytaj więcej o WSB na Śląskim Festynie Służb Mundurowych!

Seminarium „Kolejowe przewozy regionalne w zintegrowanym systemie transportowym. Prawo. Technika. Bezpieczeństwo”

W dniu 7 września 2017 roku odbyło się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej Seminarium „Kolejowe przewozy regionalne w zintegrowanym systemie transportowym. Prawo. Technika. Bezpieczeństwo” organizowane w ramach cyklu konferencji pt. „Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski – 2017 Technika. Zarządzanie. Organizacja.”

czytaj więcej o Seminarium „Kolejowe przewozy regionalne w zintegrowanym systemie transportowym. Prawo. Technika. Bezpieczeństwo”

JM Rektor WSB otrzymała Statuetkę Ambasador "Marka-Śląskie"

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zwyciężyła w konkursie Ambasador "Marka-Śląskie". Statuetkę z rąk przedstawicieli Kapituły odebrała JM Rektor WSB prof. nadzw dr. Zdzisława Dacko-Pikiewicz. Nasza Uczelnia otrzymała również wyróżnienie "Marka-Śląskie" w kategorii "Nauka".

czytaj więcej o JM Rektor WSB otrzymała Statuetkę Ambasador "Marka-Śląskie"

"Weekend po czesku" w WSB: seminarium o współpracy polsko-czeskiej

1 września 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się seminarium pt. „Współpraca gospodarcza Polski i Czech”. Rozmawiano o perspektywach współpracy, wzmacniających wzajemną konkurencyjność międzynarodową. Wydarzenie było częścią trwającego w Dąbrowie Górniczej „Weekendu po czesku”.

czytaj więcej o "Weekend po czesku" w WSB: seminarium o współpracy polsko-czeskiej

Naukobus odwiedził WSB

Czy wiesz, że mózg składa się ze 100 miliardów komórek nerwowych, prędkość sygnału nerwowego może wynieść nawet 400 km/h, a każdego dnia nasze serce przepompowuje 9 tys. litrów krwi? Te i wiele innych ciekawostek dotyczących ludzkiego organizmu poznali uczestnicy Naukobusa, mobilnej wystawy z Centrum Nauki Kopernik, który w piątek 18 sierpnia 2017 r. gościł w Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Naukobus odwiedził WSB

Za nami 4. Noc Spadających Gwiazd

Nauka, dobra muzyka, taniec i... plaża nad jeziorem - to tylko część atrakcji przygotowanych dla uczestników "Nocy Spadających Gwiazd" zorganizowanej po raz czwarty przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Impreza odbyła się w sobotę 12 sierpnia 2017 r. na Plaży Pogoria III, a okazją do spotkania były Perseidy, czyli rój meteorów przelatujący nad ziemią co roku o tej porze.

czytaj więcej o Za nami 4. Noc Spadających Gwiazd

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z województwa śląskiego

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń skierowanych do nauczycieli województwa śląskiego finansowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Odbędą się one w dwóch miastach - w Dąbrowie Górniczej i w Częstochowie.

czytaj więcej o Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z województwa śląskiego

Studencie WSB, podróżuj Kolejami Śląskimi za 1 zł!

Studiujesz w WSB? A może po wakacjach rozpoczynasz swoje studia? We wrześniu i październiku będziesz mógł kupić bilet miesięczny lub weekendowy na pociągi Kolei Śląskich za jedynie 1 zł. Nie przegap okazji, zapoznaj się z warunkami promocji.

czytaj więcej o Studencie WSB, podróżuj Kolejami Śląskimi za 1 zł!

 

Nasi partnerzy