Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

„Odpoczynek czy Horror? (Nie)bezpieczne wakacje” - dr Paulina Polko w magazynie Strefa Biznesu

Na łamach Strefy Biznesu o wakacjach w egzotycznych rejonach świata i zagrożeniach z nich wynikających opowiada dr Paulina Polko, Kierownik Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Akademii WSB

czytaj więcej o „Odpoczynek czy Horror? (Nie)bezpieczne wakacje” - dr Paulina Polko w magazynie Strefa Biznesu

Spotkanie pracowników naukowo-dydaktycznych Akademii WSB

Dzisiejsze spotkanie pracowników naukowo-dydaktycznych było okazją do zaprezentowania działań podejmowanych przez Uczelnię w obszarach rozwijania doskonałości naukowej i dydaktycznej.

czytaj więcej o Spotkanie pracowników naukowo-dydaktycznych Akademii WSB

Letnia Akademia Seniora w Akademii WSB

Wycieczki, spotkania autorskie, koncerty tak spędzają wakacje seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB. Już 15 lipca 2019 r. rozpocznie się kolejna edycja Letniej Akademii Seniora 2019, do udziału w której zapraszamy wszystkie osoby 45+ bez względu na wiek, wykształcenie czy miejsce zmieszkania!

czytaj więcej o Letnia Akademia Seniora w Akademii WSB

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w wypadku drogowym dnia 8 lipca 2019 r. zginął Pan Krzysztof Skowron - doktorant Akademii WSB, słuchacz Seminarium Doktorskiego w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie.

czytaj więcej o Ostatnie pożegnanie

Duma, radość i wzruszenie – Gala Akademicka zakończenia studiów podyplomowych

Radość, wzruszenie, ekscytacja i wiele innych pozytywnych emocji towarzyszyło wczorajszej uroczystościGali Akademickiej – podczas której Absolwentom studiów podyplomowych w Akademii WSB zostały wręczone wyróżnienia, dyplomy ukończenia studiów oraz wspaniałe nagrody. Blisko 1300 słuchaczy, którzy ukończyli w czerwcu 2019 r. studia podyplomowe, dołączyło do dużej grupy niemal 17 tys. absolwentów studiów podyplomowych Akademii WSB.

czytaj więcej o Duma, radość i wzruszenie – Gala Akademicka zakończenia studiów podyplomowych

 

Nasi partnerzy