Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Eksperci z zakresu Zarządzania Projektami spotkali się w Akademii WSB

Czy rewolucja 2.0 zastąpi klasyczne metody monitorowania jakości projektów? Jak usprawnić komunikację w zespole projektowym? Jakie są czynniki sukcesu w fazie inicjowania i rozpoczęcia projektu? Czy automatyzacja zastąpi  klasyczne techniki z wykorzystaniem arkuszy kalkulacyjnych ? między innymi na te pytania poszukiwali odpowiedzi uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Project Management 2.0”, która odbyła się 22 marca 2019 r. w Akademii WSB.

czytaj więcej o Eksperci z zakresu Zarządzania Projektami spotkali się w Akademii WSB

III Konferencja Naukowa z cyklu „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności”

Jakie trendy w zakresie zarządzania wyznacza współczesny rynek pracy? Czym jest władza dla zarządzających? Jakie umiejętności kadry menedżerskiej są kluczowe w procesie podejmowania decyzji? Na te oraz inne pytania odpowiedź znaleźli uczestnicy: III Konferencji Naukowej z cyklu „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności” pt.  „Współczesne kontynuacje dorobku Piotra Drzewieckiego”. 

czytaj więcej o III Konferencja Naukowa z cyklu „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności”

Finał IV Turnieju Debat Oksfordzkich. "Złoty Argument 2019" w rękach liceum z Tychów

Reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 z Tychów wywalczyła „Złoty Argument 2019” – symboliczną statuetkę dla zwycięzców IV Turnieju Debat Oksfordzkich Akademii WSB.

czytaj więcej o Finał IV Turnieju Debat Oksfordzkich. "Złoty Argument 2019" w rękach liceum z Tychów

Sukces czasopisma naukowego Forum Scientiae Oeconomia

Czasopismo Naukowe Akademii WSB Forum Scientiae Oeconomia  zostało ocenione pozytywnie oraz uzyskało rekomendację do finansowania w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Forum Scientiae Oeconomia  zostało wysoko ocenione przez ekspertów za wkład w rozwój dyscypliny nauk o zarządzaniu, poziom umiędzynarodowienia, doskonalenie działań w zakresie upowszechnienia nauki i wyników badań w skali międzynarodowej. 

czytaj więcej o Sukces czasopisma naukowego Forum Scientiae Oeconomia

Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Akademii WSB

Ponad 600 osób - studentów, uczniów szkół średnich i mieszkańców regionu - wzięło udział w zorganizowanej przez Akademię WSB XII edycji dąbrowskich Targów Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair.

czytaj więcej o Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Akademii WSB

 

Nasi partnerzy