Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Akademia WSB podpisała deklarację współpracy z KGM KIG

Akademia WSB podpisała deklarację współpracy z Komitetem Gospodarki Miejskiej Krajowej Izby Gospodarczej Sieci Wsparcia Rozwoju Gospodarczego Miast Polskich. Dokument ma na celu wzmocnienie współpracy sektora nauki z samorządem gospodarczym. Na spotkaniu Uczelnię reprezentowali Rektor AWSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, dr Marcin Lisdr Krzysztof Wrana i dr Mariusz Raczek. KGM KIG reprezentował przewodniczący p. Zenon Kiczka. Spotkanie odbyło się pod patronatem Delegatury Regionalnej Izby Gospodarczej w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Akademia WSB podpisała deklarację współpracy z KGM KIG

Czy nauka rzeczywiście nie ma płci?

O odwadze, odpowiedzialności, relacjach pomagających budować efektywne zespoły i szczęśliwe życie w Wysokich Obcasach opowiedziała dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB.

czytaj więcej o Czy nauka rzeczywiście nie ma płci?

Dron.edu.pl partnerem biznesowym Akademii WSB

Akademia WSB podpisała umowę z firmą DRON.edu.pl – Ośrodkiem Szkolenia i Egzaminowania Pilotów Dronów. W ramach współpracy zostanie opracowana koncepcja specjalnego programu modułu zajęć, które realizowane będą na kierunku logistyka i transport. W podpisaniu umowy uczestniczyła Rektor AWSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, dr Sabina Ratajczak oraz dr inż. Marzena Graboń-Chałupczak. Firmę Dron.edu.pl reprezentował Michał Matela.

czytaj więcej o Dron.edu.pl partnerem biznesowym Akademii WSB

Wystartowała V edycja Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń nabiera rozpędu. W niedzielę uczestnicy TBS w Dąbrowie Górniczej mieli okazję między innymi wysłuchać wykładu Sebastiana Kotowa na temat emocji i odpowiedzialności w biznesie, dowiedzieć się od Michała Dziekońskiego jakie będą trendy w 2025 roku i poznać sekrety innowacyjnego mózgu, o którym opowiadała dr Marta Czerwiec

 

czytaj więcej o Wystartowała V edycja Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

VI edycja Dnia Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Akademii WSB

W piątek 7 lutego 2020 w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej miała miejsce VI edycja Dnia Otwartego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W trakcie współorganizowanego wraz z Urzędem Ochrony Danych Osobowych wydarzenia uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji m.in. na temat przetwarzania danych osobowych w kontekście opieki medycznej, ataków socjotechnicznych, czy zarządzania stronami internetowymi. Pan Minister Mirosław Sanek mówił również o udanej współpracy między Akademią WSB, a UODO w zakresie studiów podyplomowych, które kształcą ekspertów i popularyzują wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych.

czytaj więcej o VI edycja Dnia Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Akademii WSB

 

Nasi partnerzy