Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Akademia WSB gra z WOŚP

Sukienka uszyta przez JM Rektor Akademii WSB, koncert i treningi z Prorektorami, wspólne morsowanie i wyjazd narciarski to jedynie część licytacji, w której mogą wziąć udział osoby zainteresowane wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia WOŚP zagra po raz 28. Jak co roku do grona wolontariuszy dołączyli studenci i pracownicy Akademii WSB.

czytaj więcej o Akademia WSB gra z WOŚP

Rektor i przedstawiciele kadry naukowej Akademii WSB z nominacjami do tytułu Osobowość Roku 2019

7 stycznia 2020 rozpoczęła się kolejna edycja plebiscytu na Osobowość Roku 2019, organizowanego tradycyjnie już przez Dziennik Zachodni. Pośród nominowanych w kategorii Nauka znaleźli się Rektor dr hab. Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB wraz z przedstawicielami kadry naukowej.

czytaj więcej o Rektor i przedstawiciele kadry naukowej Akademii WSB z nominacjami do tytułu Osobowość Roku 2019

Czy nauka rzeczywiście nie ma płci?

O odwadze, odpowiedzialności, relacjach pomagających budować efektywne zespoły i szczęśliwe życie w Wysokich Obcasach opowiedziała dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB.

czytaj więcej o Czy nauka rzeczywiście nie ma płci?

Cultural Management: Science and Education w wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych MNiSW

Czasopismo naukowe Cultural Management: Science and Education wydawane przez Akademię WSB oraz Logos Verlag Berlin  indeksowane w bazie Scopus zostało włączone do wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych ogłoszonego Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego 18.12.2019r.

czytaj więcej o Cultural Management: Science and Education w wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych MNiSW

Akademia WSB nagrodzona w Konkursie Kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym

Podczas tegorocznej Konferencji Kultury Bezpieczeństwa, która odbyła się 13 grudnia 2019 r. na Politechnice Warszawskiej, wręczono nagrody w ramach IV edycji „Konkursu Kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”. W gronie finalistów, obok takich organizacji jak PKP Polskie Linie Kolejowe, PKP Intercity oraz Jastrzębska Spółka Kolejowa znalazła się również Akademia WSB, doceniona za pracę dyplomową Magdaleny Hoppe na temat zwiększenia bezpieczeństwa ruchu kolejowego.

czytaj więcej o Akademia WSB nagrodzona w Konkursie Kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym

 

Nasi partnerzy