Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

Absolwenci studiów licencjackich i inżynierskich odebrali dyplomy, przyznano wyróżnienie "Lider Roku"

Absolwenci studiów I stopnia w Akademii WSB odebrali z rąk władz Uczelni i promotorów dyplomy ukończenia studiów inżynierskich oraz licencjackich. Podczas uroczystej Gali po raz 18. wręczono wyróżnienie Lider Roku.

czytaj więcej o Absolwenci studiów licencjackich i inżynierskich odebrali dyplomy, przyznano wyróżnienie "Lider Roku"

Absolwenci studiów magisterskich odebrali dyplomy

Bezpieczeństwo narodowe, Informatyka, Transport, Pedagogika i Zrządzanie - absolwenci tych kierunków odebrali dyplomy ukończenia studiów magisterskich w Akademii WSB podczas uroczystej Gali wręczenia dyplomów, która odbyła się 21 września 2018 r. w Audytorium Maximum WSB. 

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń: mental power, komunikacja perswazyjna i rozwój startupów

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Jakub B. Bączek, Roman Młodkowski i Marek Zuber, a także Jakub Lewandowski byli gośćmi specjalnymi kolejnego dnia Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń: mental power, komunikacja perswazyjna i rozwój startupów

Kolejni członkowie w Radzie Ekspertów Akademii WSB

Posiedzenie Rady Ekspertów Akademii WSB

Rada Ekspertów Akademii WSB powiększyła się o kolejnych przedstawicieli świata biznesu. Na mocy powołań dołączyli do niej reprezentanci Instytutu Doskonalenia Produkcji w Gliwicach oraz Grupy Saternus Sp. z o.o.

czytaj więcej o Kolejni członkowie w Radzie Ekspertów Akademii WSB

Wystartował Tydzień Bezpłatnych Szkoleń – na początek rozwijanie biznesu, zarządzanie projektami i neuronauka

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Pierwsze warsztaty w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB już za nami. Gościem specjalnym pierwszego dnia był dr Paweł Blajer, ekonomista, dziennikarz i wykładowca. Wśród tematów poruszanych przez ekspertów były m.in. problemy dotyczące rozwoju biznesu, sprawne zarządzanie projektami i zespołem, a także zmiany w prawie pracy.

czytaj więcej o Wystartował Tydzień Bezpłatnych Szkoleń – na początek rozwijanie biznesu, zarządzanie projektami i neuronauka

 

Nasi partnerzy