Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej!

UWAGA!

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB zaprasza do udziału w akcji charytatywnej dedykowanej podopiecznym Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu. Zwierzaki potrzebują naszej pomocy i uwagi, dlatego nie bądź obojętny i włącz się do akcji!

czytaj więcej o Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej!

Specjalny rabat dla studentów i pracowników!

UWAGA!

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB zaprasza do skorzystania ze specjalnego rabatu dla studentów i pracowników.

czytaj więcej o Specjalny rabat dla studentów i pracowników!

Komunikacja ponad barierami – polska i ukraińska młodzież mówi wspólnym językiem - podsumowanie projektu WSB

Zagłębie Dąbrowskie odwiedziła grupa 40 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Ukrainy. Goście spędzili siedem dni w Dąbrowie Górniczej i Będzinie, gdzie w ramach projektu „Komunikacja ponad barierami – polska i ukraińska młodzież mówi wspólnym językiem” integrowali się z polskimi rówieśnikami. Projekt zorganizowano w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Polsko – ukraińska wymiana młodzieży” przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Komunikacja ponad barierami – polska i ukraińska młodzież mówi wspólnym językiem - podsumowanie projektu WSB

Graj prawdziwie, udawaj szczerze - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej

Jak ważny jest dla ciebie twój wizerunek? Potrafisz go kreować na potrzeby sytuacji?  Czy wiesz, że możesz świadomie wpływać na otoczenie przez to jak wyglądasz, w jaki sposób mówisz i jaką postawę prezentujesz? I osiągać przez to zamierzone cele? Wiesz, w jaki sposób Twoja silna marka osobista może Ci pomóc w realizacji planów zawodowych?

czytaj więcej o Graj prawdziwie, udawaj szczerze - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej

Turniej Piłki Nożnej Absolwent WSB Cup

logo.jpg

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB oraz Akademicki Związek Sportowy WSB organizują V Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Absolwent WSB Cup 2017”. Zawody sportowe odbędą się w dniu 20 maja na Orliku w Dąbrowie Górniczej (ul. Morcinka 4, ZS nr 3). W tegorocznej edycji turnieju weźmie udział 12 drużyn. W ramach Turnieju przewidziano wiele przedsięwzięć popularyzujących piłkę nożną oraz promujących aktywny tryb życia.

czytaj więcej o Turniej Piłki Nożnej Absolwent WSB Cup

 

Nasi partnerzy

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB 

 

Adres: ul. Cieplaka 1c 
41-300 Dąbrowa Górnicza


e-mail: info@absolwentwsb.pl
tel.: +48 (32) 262 28 05