Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

III Konferencja naukowa „Wielozmysłowy Świat Dziecka – obserwuj, wspieraj – nie wyręczaj”

Akademia WSB zaprasza na III Konferencję naukową „Wielozmysłowy Świat Dziecka – obserwuj, wspieraj – nie wyręczaj”, która odbędzie się 20 września 2019 r. w godz. 13.30-18.00. Spotkanie umożliwi wieloaspektowe spojrzenie na rozwój dzieci i wymianę doświadczeń w zakresie możliwości jego wspierania. Konferencja dedykowana jest terapeutom, nauczycielom, fizjoterapeutom, psychologom, logopedom, pedagogom oraz pozostałym specjalistom zajmującym się na co dzień pomocą wspomagającą rozwój dziecka.

czytaj więcej o III Konferencja naukowa „Wielozmysłowy Świat Dziecka – obserwuj, wspieraj – nie wyręczaj”

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Zapraszamy do udziału w szkoleniach i warsztatach, które w dniach 15-22 września 2019 r.poprowadzą eksperci Akademii WSB w ramach kolejnej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. W programie m.in. szkolenia z zakresu zarządzania, coachingu, zarządzania projektami, prawa pracy, pedagogiki, psychologii menedżerskiej i logistyki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a dla uczestników szkoleń przygotowano certyfikaty.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Akademia WSB na Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019

Podczas tegorocznego Salonu Maturzystów Perspektyw w Krakowie, który co roku odwiedza ponad 10 tysięcy maturzystów, stoisko Akademii WSB odwiedził wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin.

czytaj więcej o Akademia WSB na Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019

TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020, SEMESTR ZIMOWY

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zjazdów dla studentów studiów niestacjonarnych w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Olkuszu

 

 

 

czytaj więcej o TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020, SEMESTR ZIMOWY

Ostatni nabór na kwalifikacyjne studia podyplomowe wg. dotychczasowych zasad

Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Olkuszu prowadzi nabór na studia podyplomowe - ostatnie przed wejściem w życie zmian w zakresie standardów kształcenia nauczycieli.

czytaj więcej o Ostatni nabór na kwalifikacyjne studia podyplomowe wg. dotychczasowych zasad

 

Nasi partnerzy