Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

Artykuły

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WZ WSB w Olkuszu

Blisko 200 osób wzięło udział w „Dniu Bezpłatnych Szkoleń” w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu. Zajęcia  prowadzone były przez ekspertów i wykładowców WSB mgr Martę Ir i mgr Agnieszkę Loskę. Oferta szkoleniowa  skierowana była do nauczycieli, pedagogów i wszystkich osób zainteresowanych  rozwojem osobistym i zawodowym.

czytaj więcej o Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WZ WSB w Olkuszu

Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkusz Partnerem WSB

W dniu 8 lutego 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościł Tomasz Lis, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu. Podczas spotkania z władzami Uczelni podpisano porozumienie o współpracy w zakresie rozwoju oferty kształcenia dla młodzieży, wspólnych działań popularyzujących naukę oraz rozwoju kwalifikacji kadry pedagogicznej.

czytaj więcej o Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkusz Partnerem WSB

Nowości w Bibliotece Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu

Z przyjemnością informujemy że Biblioteka Wydziałowa WSB w Olkuszu została wzbogacona o nowe pozycje książkowe związane z obszarami kształcenia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Na półkach zagościły również: kryminały, romanse, powieści obyczajowe, biografie, powieści młodzieżowe i kolekcja filmów DVD.

czytaj więcej o Nowości w Bibliotece Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WZ WSB w Olkuszu

18 lutego 2017 r. w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Dzień Bezpłatnych Szkoleń dla nauczycieli, pedagogów i wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. Szkolenia realizowane będą w Olkuszu i Wolbromiu.

czytaj więcej o Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WZ WSB w Olkuszu

Studia magisterskie za 100 zł miesięcznie. Możesz oszczędzić nawet 1150 zł

Wszystkie osoby kończące studia I stopnia w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, które zarejestrują się do 5 lutego otrzymają Bonifikatę 1150 zł na studia II stopnia (tryb stacjonarny/niestacjonarny) - czesne za semastr pierwszy wynosi 100 zł/miesięcznie.

czytaj więcej o Studia magisterskie za 100 zł miesięcznie. Możesz oszczędzić nawet 1150 zł

 

Nasi partnerzy