Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

Artykuły

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu

W piątek 31 marca 2017 roku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Podczas wydarzenia absolwenci odebrali dyplomy z rąk  przedstawicieli władz Uczelni i promotorów.

czytaj więcej o Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia w Wydziale Zamiejscowym WSB w Olkuszu

V Festiwal Nauki - podsumowanie

Ponad 600 osób uczestniczyło w wykładach, warsztatach i szkoleniach zorganizowanych w ramach V Festiwalu Nauki w Olkuszu, który odbywał się w dniach 20-24 marca 2017 r.

czytaj więcej o V Festiwal Nauki - podsumowanie

Dzień Innowacji i Przedsiębiorczości zainicjował działanie Rady Ekspertów WSB w Olkuszu

21 marca 2017r. odbyło się uroczyste zainaugurowanie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Dzień Innowacji i Przedsiębiorczości zainicjował działanie Rady Ekspertów WSB w Olkuszu

Festiwal Nauki w Olkuszu 20-24 marca 2017

W dniach 20-23 marca 2017 roku odbędzie się piąta edycja Festiwal Nauki, organizowanego przez Wydział Zamiejscowy WSB w Olkuszu. Tegoroczna edycja Festiwalu Nauki to możliwość uczestniczenia w spotkaniach z wybitnymi postaciami ze świata nauki, bezpieczeństwa narodowego, medycyny i mediów. Wśród gości: prof. nadzw. dr hab. Adam Jabłoński, bryg. dr n. med. Mariusz Chomoncik, red. Roman Młodkowski, dr n. med. Paulina Głowacka,  dr inż. Paweł Sobczak, mgr Tomasz Krawczyk.

czytaj więcej o Festiwal Nauki w Olkuszu 20-24 marca 2017

Obrony prac dyplomowych w Olkuszu

Za nami obrony pracy dyplomowych, kolejni absolwenci Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu uzyskali tytuł inżyniera. W skład komisji egzaminacyjnej wchodzili: Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich dr Marcin Lis, prof. dr hab. inż. Lech Bukowski , dr Damian Czoik, dr inż. Rafał Karaś, dr Tomasz Kasprowicz, dr inż. Paweł Sobczak. Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce edukacyjnej i zawodowej! Do zobaczenia na studiach magisterskich.

 

Nasi partnerzy