Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

 

Artykuły

Uroczysta Gala Wręczenia Dyplomów w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu – 11.04.2018 r.

W dniu 11.04.2018 r. w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się kolejne, uroczyste wręczenia dyplomów absolwentom z kierunków studiów pedagogika i zarządzanie.

czytaj więcej o Uroczysta Gala Wręczenia Dyplomów w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu – 11.04.2018 r.

Uroczysta Gala wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych

Dnia 16 marca 2018 r. o godz. 17.00 w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczysta Gala Akademicka, podczas której Absolwentom studiów podyplomowych kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną zostały wręczone świadectwa ukończenia studiów podyplomowych.

czytaj więcej o Uroczysta Gala wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych

V Festiwal Nauki w Żywcu - podsumowanie

W dniach od 12 do 16 marca 2018 roku odbył się V Festiwal Nauki w Żywcu popularyzujący naukę wśród uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Organizatorzy Festiwalu starali się, aby prezentowane podczas wykładów zagadnienia rozbudziły wśród młodych ludzi żądzę poznawania świata nauki.

czytaj więcej o V Festiwal Nauki w Żywcu - podsumowanie

IX Powiatowa Giełda Szkół Wyższych w Żywcu

W dniu 9 marca 2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu odbyła się IX Powiatowa Giełda Szkół Wyższych, zorganizowana pod patronatem Starosty żywieckiego.

czytaj więcej o IX Powiatowa Giełda Szkół Wyższych w Żywcu

Festiwal Nauki w Żywcu | 2018

W dniach 12-16 marca 2018 odbędzie się Festiwal Nauki w Żywcu, którego organizatorem jest Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Celem Festiwalu jest przybliżenie społeczeństwu tematyki prowadzonych badań naukowych, zapoznanie z najnowszymi osiągnięciami i odkryciami oraz przedstawienie ich w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie. Zajęcia kierowane są do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Udział we wszystkich spotkaniach festiwalowych jest bezpłatny.

czytaj więcej o Festiwal Nauki w Żywcu | 2018

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz