Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

5 października 2019 r. w Sali Lustrzanej Nowego Zamku w Żywcu odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Akademii WSB. „Gaudeamus igitur...”  wybrzmiał dla studentów Wydziału Zamiejscowego w Żywcu po raz IX. 

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Absolwenci Wydziału Zamiejscowego w Żywcu odebrali dyplomy ukończenia studiów wyższych

W dniu 24 września 2019 r. w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Akademii WSB odbyła się Akademicka Gala wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych absolwentom z kierunków Zarządzanie i Pedagogika. W semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 Absolwenci ukończyli studia w następujących specjalnościach:  Zarzadzanie jakością, Marketing i zarządzanie sprzedażą, Kadry i płace w praktyce, Rachunkowość i podatki, Psychologia w biznesie, Administracja publiczna i gospodarka samorządowa, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Menedżer projektu oraz Resocjalizacja.

czytaj więcej o Absolwenci Wydziału Zamiejscowego w Żywcu odebrali dyplomy ukończenia studiów wyższych

Gala Akademicka - 02.07.2019 r.

W dniu 02 lipca 2019 roku w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się uroczysta Gala,  podczas której absolwenci studiów podyplomowych otrzymali świadectwa.

czytaj więcej o Gala Akademicka - 02.07.2019 r.

Koło Naukowe OPERATIO wznawia swoją działalność

Uprzejmie informujemy, że Koło naukowe OPERATIO w WZ Żywiec wznowiło swoją działalność naukową i społeczną.

czytaj więcej o Koło Naukowe OPERATIO wznawia swoją działalność

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych | 2.07.2019

Zapraszamy do udziału w uroczystej Gali Akademickiej, podczas której zostaną wręczone świadectwa ukończenia studiów podyplomowych. Gala odbędzie się w dniu 2 lipca 2019 r. o godz. 17.00

czytaj więcej o Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych | 2.07.2019

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz