Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

 

Artykuły

Magnetyzm - magia przyciągania

W dniu 22.04.2017  roku w ramach wykładów Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu, Pani mgr Marta Koplejewska przeniosła nas do świata fizyki prowadząc wykład pt. "Magnetyzm - magia przyciągania".

czytaj więcej o Magnetyzm - magia przyciągania

Warsztaty "Muzyczna galaktyka talentów"

 

W dniu 22.04.2017 roku odbyły się ostatnie warsztaty w ramach ogólnopolskiego programu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy” przy wsparciu finansowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, pt. "Muzyczna Galaktyka Talentów", prowadzone przez Panią mgr Katarzynę Kiwior.

czytaj więcej o Warsztaty "Muzyczna galaktyka talentów"

Owady dla odważnych - biolabolatorium

W dniu 11 kwietnia 2017 roku odbyły się kolejne warsztaty w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu pt. "Owady dla odważnych - biolabolatorium", które poprowadziła Pani Wiktoria Badura

Dzieci poznały wiele ciekawostek i informacji dotyczących najmniejszych stworzeń. Mali Studenci przyjrzeli się z bliska kilku gatunkom owadów i ich zachowaniu. 

czytaj więcej o Owady dla odważnych - biolabolatorium

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia w Wydziale Zamiejscowym WSB w Żywcu

W sobotę  08  kwietnia 2017 roku odbyła się Uroczystość Wręczenia Dyplomów absolwentom studiów I stopnia Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia w Wydziale Zamiejscowym WSB w Żywcu

Warsztaty "Lego - laboratorium kreatywnosci"

W dniu 05.04.2017 odbyły się kolejne warsztaty "Lego - labolatorium kreatywności", prowadzone przez Panią Iwonę Sadza w ramach Uniwersytetu Dziecięcego. W trakcie zajęć dzieci konstruowały z klocków pająka w taki sposób, aby wykonywał ich polecenia, np. omijał przeszkody.

 

czytaj więcej o Warsztaty "Lego - laboratorium kreatywnosci"

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz