Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

 

Artykuły

Warsztaty „Jak zostać badaczem?” już za nami

W dniu 22 lutego w ramach projektu „Galaktyka talentów – Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej”, który realizowany jest w ramach ogólnopolskiego programu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy” przy wsparciu finansowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, odbyły się  warsztaty "Jak zostać badaczem?" które poprowadził dr hab. Armand Cholewka.

 

 

czytaj więcej o Warsztaty „Jak zostać badaczem?” już za nami

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w Żywcu

Ponad 100 osób uczestniczyło 18 lutego 2017 r. w „Dniu Bezpłatnych Szkoleń” zorganizowanym w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu. To kolejna akcja szkoleniowa WSB, skierowana do wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji, jaką przygotowała nasza uczelnia.

czytaj więcej o Dzień Bezpłatnych Szkoleń w Żywcu

Dyżur biblioteki

W sesji egzaminacyjnej  biblioteka będzie pełnić dyżur w dniach 11 i 12 lutego br. w godzinach od 9:00 do 15:00
W semestrze letnim , rozpoczynającym się 25 lutego br. dyżury biblioteki bez zmian: zgodnie z harmonogramem weekendów zjazdowych. 
Zapraszamy. 

II Regionalna Konferencja Naukowa pt.: „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA ŻYWIECCZYŹNIE – SZANSE TRENDY I PERSPEKTYWY”

W dniu 7 grudnia 2016 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się już II Regionalna Konferencja Naukowa pt.: „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA ŻYWIECCZYŹNIE – SZANSE TRENDY I PERSPEKTYWY”, której organizatorami byli: Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, Starostwo Powiatowe w Żywcu, Urząd Miejski w Żywcu oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej.

czytaj więcej o II Regionalna Konferencja Naukowa pt.: „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA ŻYWIECCZYŹNIE – SZANSE TRENDY I PERSPEKTYWY”

Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Żywcu

W dniu  7 grudnia 2016 r. odbyło się Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Żywcu

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz