Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

 

Artykuły

Biblioteka nieczynna

W dniu 18.01.2016 (środa) biblioteka będzie nieczynna!!!

Za utrudnienia przepraszamy

II Regionalna Konferencja Naukowa pt.: „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA ŻYWIECCZYŹNIE – SZANSE TRENDY I PERSPEKTYWY”

W dniu 7 grudnia 2016 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyła się już II Regionalna Konferencja Naukowa pt.: „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA ŻYWIECCZYŹNIE – SZANSE TRENDY I PERSPEKTYWY”, której organizatorami byli: Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, Starostwo Powiatowe w Żywcu, Urząd Miejski w Żywcu oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Żywieckiej.

czytaj więcej o II Regionalna Konferencja Naukowa pt.: „KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA ŻYWIECCZYŹNIE – SZANSE TRENDY I PERSPEKTYWY”

Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Żywcu

W dniu  7 grudnia 2016 r. odbyło się Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Żywcu

Gdzie prowadzą czarne dziury i czy możliwe są podróże w czasie?

 

Czy podróże w czasoprzestrzeni są możliwe? Czym są czarne dziury? Czy czarne dziury w ogóle istnieją? Co to jest załamanie czasoprzestrzeni?

W sobotę 3 grudnia 2016 r. nasi Młodzi Naukowcy wzięli udział w niesamowicie wciągającym wykładzie o obszarze czasoprzesterzeni. Dowiedzieli się czym są czarne dziury, czym jest czasoprzestrzeń.

Wykład "Gdzie prowadzą czarne dziury i czy możliwe są podróże w czasie?" w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu poprowadził dr inż. Andrzej Katunin.

czytaj więcej o Gdzie prowadzą czarne dziury i czy możliwe są podróże w czasie?

Wizyta studyjna w Mokate SA w Ustroniu

W dniu 19 listopada 2016 r. Studenci Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli w wizycie studyjnej w ramach przedmiotu komunikacja marketingowa,  który prowadzi Pani mgr Anetta Piątek-Sostaric. 

czytaj więcej o Wizyta studyjna w Mokate SA w Ustroniu

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz