Minister Andrzej Lewiński w WSB

Kategoria: Gościli w WSB

12 lutego 2011 r.w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczysta inauguracja studiów podyplomowych w ramach projektu "Wiedza procentuje - studia podyplomowe z zakresu IT". Wykład inauguracyjny wygłosił Minister Andrzej Lewiński - Zastępca Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Warszawie.  W spotkaniu uczestniczył również Prezes Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych Pan Tadeusz Koczkowski.  W ramach projektu ze studiów dofinansowanych przez Unię Europejską skorzystało ponad 150 osób, którzy rozpoczęli kaształcenie na jednym z 10 kierunków studiów podyplomowych:

1. Projektowanie multimedialnych serwisów internetowych
  2. Systemy informatyczne i technologie logistyczne
  3. Informatyczne Systemy Zarządzania
  4. Administrator Bezpieczeństwa Informacji
  5. Akademia Menedżerów IT
  6. Administrator baz danych w środowisku Microsoft
  7. Inżynier systemowy  środowiska serwerowego Microsoft
  8. Business Inteligence – Systemy Wspomagania Decyzji
  9. Administrator Systemów Pracy Grupowej w środowisku Microsoft
  10. Zastosowanie e-marketingu w praktyce

Szczegółowe informacje dotyczące projektu dostępne są na stronie internetowej: www.wsb.edu.pl/podyplomowe/IT/

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Gościli w WSB