Wyżywienie

Żywienie w żłobku zapewnia firma cateringowa, która specjalizuje się w żywieniu małych dzieci.

Posiłki są zdrowe i bezpieczne, zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Przy układaniu jadłospisów brane są pod uwagę upodobania dzieci, ale również zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka.

Posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, bez  barwników, aromatów ani konserwantów, przyprawiane wyłącznie naturalnymi przyprawami i ziołami, które wzbogacają smak i zapach potraw, zaostrzają apetyt, a także ułatwiają trawienie.