Ofera dla Szkół

15 Festiwal Nauki to szereg wydarzeń przygotowanych specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej - zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i szkół ponadpodstawowych - ogólnokształcących i profilowanych.

W ofercie Festiwalu znajdują się m.in. warsztaty z zakresu metod skutecznego uczenia się, technik sprawnego liczenia, logistyki, programowania, kreowania wizerunku, ale także inspirujące debaty i wykłady. Spotkania Festiwalowe to nie tylko interesujące tematycznie zajęcia, ale także spotkania z wybitnymi postaciami świata nauki i kultury.

Wychowaców klas zachęcamy do kontaktu z mgr Katarzyną Łopacińską (tel. 32 295 93 51, klopacinska@wsb.edu.pl), która doradzi Państwu w wyborze zajęć, które najlepiej wpiszą się w zainteresowania i potrzeby uczniów.