O Balu

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ma zaszczyt zaprosić do udziału w I Balu Absolwenta i Studenta, który odbędzie się dnia 17 lutego 2012 r. w Restauracji "Nemo-Wodny Świat" w Dąbrowie Górniczej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół, studentów, absolwentów, władze Uczelni do wspólnej zabawy przy największych przebojach muzyki rozrywkowej. Podczas Balu przewidziano liczne atrakcje m.in. przyspieszony kurs tańca towarzyskiego, pokaz barmański a także kabaretową "niespodziankę".

Oprawę muzyczną "na żywo" zapewni zespół "Back Group".

Do zobaczenia w ostatni piątek karnawału!

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów

Wyższa Szkoła Biznesu