Poczta elektroniczna WSB

Zmiana sposobu dostępu do poczty elektronicznej

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż z dniem 22.04.2013 r. nastąpiła zmiana systemu obsługującego pocztę elektroniczną w domenie wsb.edu.pl. W związku z tym prosimy wykładowców i pracowników uczelni o zapoznanie się z dostępem do nowej poczty. Na Państwa indywidualne konta (wykładowców) w Wirtualnej Uczelni zostały przesłane informacje na temat loginów i haseł. W chwili obecnej trwają prace nad migracją starych skrzynek pocztowych do nowego systemu, za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Instrukcje dotyczące logowania znajdują się poniżej:

1. Pierwsze logowanie do poczty - zmiana hasła

2. Konfiguracja klienta poczty na przykładzie programu Outlook

3. Konfiguracja klienta poczty w systemie Android

Zmiana hasła / Problem z logowaniem do poczty elektronicznej

Aby zmienić hasło do poczty należy postępować wg poniższej instrukcji:

Poczta WSB - zmiana hasła

System automatycznie prosi o zmianę hasła 14 dni przed jego wygaśnięciem.

Jeśli w żaden sposób nie ma możliwości zalogowania się do poczty wsb, czy to przez program Outlook czy przez stronę http://mail.office365.com prosimy o kontakt z pok. 219 w celu wygenerowania nowego hasła.

Ustawienie wiadomości urlopowej

Podczas dłuższej nieobecności w pracy należy ustawić "Urlopowie odpowiedzi automatyczne" dla konta pocztowego wsb.edu.pl.

W tym celu należy postępować wg poniższej instrukcji:

Ustawienie wiadomości urlopowej

Kontakt DZIAL IT