Kalendarium, formularz zgłoszeniowy, opłaty konferencyjne

HARMONOGRAM:

19.05.2019 r. (TERMIN PRZEDŁUŻONO) - termin  zgłoszenia udziału w konferencji oraz  nadsyłania  tematów  artykułów do publikacji, wraz  ze  słowami kluczowymi (od 3 do 5 słów kluczowych) i krótkimi streszczeniami. Tematy artykułów, słowa kluczowe i streszczenia prosimy podawać podczas rejestracji (formularz zgłoszeniowy)

20.05.2019 r. (TERMIN PRZEDŁUŻONO) - termin uregulowania opłaty konferencyjnej

20.06.2018 r. (TERMIN PRZEDŁUŻONO) - termin nadsyłania pełnych tekstów artykułów

Opłaty konferencyjne:

• 400 zł - udział w konferencji wraz z publikacją artykułu
  • 300 zł  - publikacja artykułu bez uczestnictwa w konferencji
  • 150 zł - udział w konferencji bez publikacji artykułu
  • Udział pracowników, doktorantów, studentów, studentów studiów podyplomowych oraz słuchaczy studiów MBA Akademii WSB jest bezpłatny
  • Zarejestrowani uczestnicy International Congress on Sustainable Development, Public Management and Territorial Governance, (28-31 May 2019) - udział bezpłatny

Opłata konferencyjna nie obejmuje noclegów w hotelu.

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ (kliknij i wypełnij)

Numer konta, na które należy przelać opłatę konferencyjną (do 20.04.2019 r.):

nr rachunku: 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554

ING Bank Śląski S.A O/Dąbrowa Górnicza

z dopiskiem: „INNOWACJE I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ"

UWAGA! Prosimy o wypełnienie i przesłanie danych potrzebnych do wystawienia faktury: imię i nazwisko, instytucja, adres na jaki ma być wystawiona faktura, NIP)

Prosimy o indywidualną rezerwację noclegów w Hotelu Holiday Inn oraz Hotelu Pogoria Residence.

Dla Uczestników Konferencji "Innowacje i przedsiębiorczość" przewidziano preferencyjne ceny zakwaterowania.