Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

Zakończenie I etapu programu

28 kwietnia 2019 r. zakończyły się wykłady prowadzone dla uczestników projektu Legii Akademickiej pt.: „Edukacja wojskowa dla studentów w ramach Legii Akademickiej” – część teoretyczna. W wykładach brało czynny udział 21 studentów i studentek Akademii WSB Dąbrowy Górniczej oraz wydziałów w Krakowie i Cieszynie, a także z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. 19 uczestników zdecydowało się przystąpić do kolejnego etapu programu.

czytaj więcej o Zakończenie I etapu programu

Pierwsze spotkanie Legii Akademickiej

6 kwietnia odbyly się pierwsze zajęcia dla studentów, którzy zgłosili się do udziału w projekcie Legii Akademickiej. Grupę studentów w Akademii WSB powitali dr Janusz Cichy - Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych Akademii WSB oraz przedstawiciel Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego - ppłk Jacek Zawada, Szef Wydziału Monitorowania i Uzupełnień WSzW w Katowicach, który poprowadził wykład inaugurujący projekt.

czytaj więcej o Pierwsze spotkanie Legii Akademickiej 

Nasi partnerzy