Terminy i miejsce szkoleń

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wszystkie szkolenia odbędą się w:

Hotel Wellness Dwór Dębowiec***

ul. Spółdzielcza 6

43-426 Dębowiec k.Skoczowa

Recepcja: 33 858 85 85

GPS:    N 49.806972

E 18.721046

Jednocześnie przypominamy, że dla uczestników szkoleń zapewniamy nocleg i wyżywienie.

Poniżej przypominamy terminy i tematykę szkoleń:

Bezpieczeństwo niepełnosprawnych dzieci i dorosłych biorących udział w imprezach na pograniczu lub w ramach współpracy szkół

28-29 marca 2019 oraz 16-17 maja 2019

Tematyka: organizacja imprez dla młodzieży, wymogi formalne współpracy miedzy szkołami, prawne aspekty udziału osób niepełnosprawnych w imprezach na pograniczu lub w ramach współpracy szkół.

Bezpieczeństwo w zakresie organizacji wycieczek i imprez po obu stronach pogranicza

04-05 kwietnia 2019 oraz 13-14 czerwca 2019

Tematyka: szkolenie w zakresie bezpieczeństwa przy uprawianiu sportów, bezpieczeństwo w sieci, czyli jak monitorować internet podczas współpracy transgranicznych, aby uniknąć aktów słownej przemocy.

Prawodawstwo w zakresie bezpieczeństwa młodzieży po obu stronach pogranicza

11-12 kwietnia 2019 oraz 23-24 maja 2019

Tematyka: Osoby niepełnosprawne – jak zapewnić im bezpieczeństwo podczas międzynarodwych aktywności. Wymiana dobrych i złych praktyk.