Rekrutacja

Zapraszamy pracowników jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek podległych z terenu pogranicza

polsko-słowackiego do udziału w projekcie pt.

„SAFER - bezpieczne pogranicze: Edukacja transgraniczna w zakresie bezpiecznej współpracy szkół pogranicza

W ramach projektu realizowane będą trzy rodzaje 2-dniowych szkoleń:

Bezpieczeństwo niepełnosprawnych dzieci i dorosłych biorących udział w imprezach na pograniczu lub w ramach współpracy szkół

28-29 marca 2019 oraz 16-17 maja 2019

Tematyka: organizacja imprez dla młodzieży, wymogi formalne współpracy miedzy szkołami, prawne aspekty udziału osób niepełnosprawnych w imprezach na pograniczu lub w ramach współpracy szkół.

Bezpieczeństwo w zakresie organizacji wycieczek i imprez po obu stronach pogranicza

04-05 kwietnia 2019 oraz 13-14 czerwca 2019

Tematyka: szkolenie w zakresie bezpieczeństwa przy uprawianiu sportów, bezpieczeństwo w sieci, czyli jak monitorować internet podczas współpracy transgranicznych, aby uniknąć aktów słownej przemocy.

Prawodawstwo w zakresie bezpieczeństwa młodzieży po obu stronach pogranicza

11-12 kwietnia 2019 oraz 23-24 maja 2019

Tematyka: Osoby niepełnosprawnejak zapewnić im bezpieczeństwo podczas międzynarodwych aktywności. Wymiana dobrych i złych praktyk.

¨ Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w jednym, dwóch lub trzech szkoleniach, aż do wyczerpania limitu 96 miejsc.

¨ Zapewniamy nocleg i wyżywienie. Miejsce realizacji szkoleń zostanie ogłoszone na stronie projektu: www.wsb.edu.pl/SAFER

¨ Każdy uczestnik, który ukończy szkolenie otrzyma certyfikat.

W sprawie rekrutacji zapraszamy do kontaktu:

Edyta Nowak-Żółty ezolty@wsb.edu.pl

Paulina Cader pcader@wsb.edu.pl

Sebastian Kwaśniewski skwasniewski@wsb.edu.pl tel. +48 (32) 295 93 45

Pobież formularz rekrutacyjny. Uzupełniony i podpisany formularz należy odesłać na adres uczelni:

ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza