Oferta szkoleniowa

Oferta szkoleniowa

Katedra Transportu Szynowgo prowadzi szkolenia w zakresie szeroko rozumianej tematyki związnanej z bezpieczeństwem w transporcie kolejowym. Pracownicy Katedry posiadają wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę umożliwiającą prowadzanie szkoleń z zakresu m.in.:

Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) - w zakresie wymogów prawnych i organizacyjnych dla tego systemu, zasad jego budowy i wdrożenia, procesów objętych tym systemem (np. ocena znaczenia zmiany, zarządzanie ryzykiem)

Systemu Zarządzania Utrzymaniem (MMS) - w zakresie wymogów prawnych i organizacyjnych dla tego systemu, zasad jego budowy i wdrożenia, procesów objętych tym systemem (np. ocena znaczenia zmiany, zarządzanie ryzykiem)

Oceny znaczenia zmiany - zgodnie z rozporządzeniem nr 402/2013 - wraz z praktycznymi przykładami z zakresu oceny istotności zmiany, zasad opracowywania sprawozdań z oceny itd.

Zarządzania ryzykiem - które jest jednym z najistotniejszych procesów w SMS i MMS - wraz z praktycznymi przykładami z zakresu oceny ryzyka

Szkolenia na audytorów wewnętrznych i pełnomocników obowiązkowych systemów zarządzania w transporcie kolejowym (SMS i MMS)