Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Złote Indeksy dla zwycięzców III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym

Już po raz trzeci w murach Akademii WSB odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym organizowany przez Katedrę Transportu i Informatyki. III edycja wydarzenia zgromadziła ponad 100 uczniów z 16 szkół z terenu całego kraju, którzy postanowili spróbować swoich sił w teście sprawdzającym szeroko pojętą wiedzę w zakresie transportu kolejowego.

 
 

czytaj więcej o Złote Indeksy dla zwycięzców III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym

Zgrupowania Reprezentacji Polski Szkół Kolejowych w Futsalu

W dniach 21-23 listopada br. odbyła się w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach kolejna sportowa impreza - Zgrupowanie Reprezentacji Polski Szkół Kolejowych w Futsalu organizowana w ramach realizowanego przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej programu MERKURY  RAILWAY FUTSAL TEAM  2018 -2020.

Wzięło w nim udział 31 uczniów ze szkół prowadzących klasy kolejowe w Szczecinie, Stargardzie, Kluczborku, Krakowie , Łazach, Sosnowcu i Gliwicach. 

czytaj więcej o Zgrupowania Reprezentacji Polski Szkół Kolejowych w Futsalu

III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym

Zapraszamy do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym, który odbędzie się w dniu 11 grudnia 2018 roku w Audytorium Maximum Akademii WSB.

czytaj więcej o III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym 

Nasi partnerzy