Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

O Budżecie

Strefa ChillOutu, automat gastronomiczny z ciepłymi posiłkami, aplikacja do rezerwacji miejsc na parkingu uczelnianym a może impreza integracyjna dla studentów? Czy tego  brakuje Ci do jeszcze lepszego samopoczucia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej ? Teraz masz szansę na przeznaczenie nawet 15 000 zł na Twój pomysł ! Startuje pierwsza edycja Uczelnianego Budżetu Partycypacyjnego WSB.


Głównym celem UBP jest zachęcenie do aktywności oraz wprowadzanie na terenie WSB istotnych zmian usprawniających i ułatwiających pracę oraz studiowanie. Do 22 lutego 2018 r. studenci, słuchacze studiów podyplmowych, doktoranci a także pracownicy WSB mogą zgłaszać swoje propozycje POZYTYWNYCH PROJEKTÓW, które jeszcze w 2018 r. zostaną sfinansowane z budżetu Uczelni. Głosowanie na projekty, które przejda ocene formalną rozpocznie się 1 marca i potrwa do 15 kwietnia 2018 r.

 

Nie zwlekaj. Zgłoś swój pomysł!

 

HARMONOGRAM

 

  

Nasi partnerzy