Studia stacjonarne i niestacjonarne, I stopnia

Studenci Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej podczas studiów zobowiązani są do odbycia praktyk studenckich.

W zależności od kierunku studiów studenci odbywają praktyki:

Artykuły

Dotyczy studentów z Wydziału Zamiejscowego w Krakowie studiów I stopnia licencjat na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktyki studenckie.

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 sem)