Koło Naukowe "GARDA"

Artykuły

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego ,,GARDA,, Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Krakowie

Rok założenia: 2019

Opiekun Koła Naukowego - dr inż. Bogusław Kogut

Przewodniczący Zarządu - Konrad Grybel

Zastępca Przewodniczącego Zarządu - Jakub Zasadzki

Sekretarz Zarządu - Gabriela Krawczyk

Członek Zarządu - Magdalena Krawczyk

Członek Zarządu - Marcin Winiarski

Członek Zarządu - Dominika Sztafa

Kim jesteśmy?

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego ,,GARDA,, jest organizacją studencką zrzeszającą w swoich szeregach studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Krakowie. Celem działalności Koła Naukowego ,,GARDA,, jest poszerzanie swoich zainteresowań oraz wiedzy związanej z szeroko pojmowanym bezpieczeństwem. Koło pozwala również rozwijać swoje umiejętności  poprzez organizowanie warsztatów oraz ćwiczeń z różnych dziedzin bezpieczeństwa. Członkowie Koła uczestniczą w spotkaniach z praktykami o różnej tematyce, w wizytach studyjnych w różnych instytucjach oraz konferencjach naukowych. Członkowie Koła mogą prowadzić własne badania oraz konstruować własne publikacje, które są następnie omawiane na spotkaniach. Dodatkowo Koło Naukowe ,,GARDA,, zapewnia integrację studentów Wydziału Zamiejscowego oraz nawiązanie współpracy z przedstawicielami innych Kół Naukowych Krakowskich Uczelni Wyższych. Dodatkowym atutem Koła Naukowego jest ciągłe doskonalenie oraz dążenie do jeszcze lepszych efektów naukowych.

Co zrobić by do nas dołączyć?

Aby zostać członkiem Koła wystarczy:

- być studentem Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Krakowie (bez względu na formę studiów) lub być absolwentem Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Krakowie,

- zapoznać się ze Statutem Koła,

- wypełnić deklarację członkowską na jednym ze spotkań,

- czynnie uczestniczyć w spotkaniach oraz wizytach studyjnych.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu

e-mail: gardawsb@outlook.com