Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

O zawodach

Od 2004 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej organizuje Międzypokoleniowe Zawody Narciarskie Amatorów - WSB Winter Cup. W tegorocznej edycji zapraszamy serdecznie do wspólnej rywalizacji na stoku Skalanka już 25 lutego 2018 r., gdzie w ramach Otwartych Mistrzostw Powiatu Żywieckiego w Narciarstwie Alpejskim nagrodzeni zostaną również studenci, absolwenci i przyjaciele Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

 

Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje oraz konkursy z nagrodami. W tym roku po raz pierwszy w zawodach udział wezmą dodatkowe kategorie: Studenci Uniwersytetów Dziecięcych oraz VIP (przedstawiciele przedsiębiorstw oraz władz samorządowych, a także pracownicy Uczelni Wyższych). Po raz pierwszy na stoku rywalizować będą studenci z Wydziału Zamiejcowego WSB w Cieszynie, Olkuszu, Krakowie oraz Żywcu.


UWAGA! Specjalna oferta dla osób nie biorących udziału w zawodach!


Do zobaczenia na stoku!

 

 

 

 

 

 

  

Nasi partnerzy

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1C

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 295 93 15

e-mail: dpenar@wsb.edu.pl