Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Studia I stopnia licencjackie

Artykuły

Administracja publiczna i samorządowa

Studia na specjalności administracja publiczna i samorządowa wyposażają studentów w szczegółową wiedzą o prawach i mechanizmach funkcjonowania administracji publicznej i samorządu terytorialnego.

 

 

czytaj więcej o Administracja publiczna i samorządowa

Administracja skarbowa i celna

Specjalność Administracja skarbowa i celna oferuje studentom możliwość poszerzenia swojej wiedzy ogólnej z zakresu prawa administracyjnego o zagadnienia związane z funkcjonowaniem aparatu fiskalnego państwa.

 

czytaj więcej o Administracja skarbowa i celna

Bezpieczeństwo informacji w administracji i biznesie - Nowość!

Celem specjalności jest przygotowanie studenta do pełnienia menedżerskich funkcji w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji, w tym w szczególności przygotowania zasad bezpiecznego przechowywania, przetwarzania i obiegu informacji oraz  audytowania i kontrolowania procesu bezpieczeństwa informacji w organizacji 

 

czytaj więcej o Bezpieczeństwo informacji w administracji i biznesie - Nowość!

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Celem kierunku jest przygotowanie studentów do pracy w obszarze pośrednictwa w obrocie nieruchomościami poprzez nabycie wiedzy merytorycznej i praktycznej z dziedziny: prawa i obowiązujących norm prawych, regulujących działalność pośredników w obrocie nieruchomościami w zakresie umiejętności zawierania umów cywilno - prawnych, ekonomii i finansów, w zakresie znajomości procedur bankowych związanych z kredytowaniem nieruchomości pod hipotekę, wyceny nieruchomości, środków trwałych i przedsiębiorstw, administracji w zakresie organizacji biura, przepływu dokumentacji oraz zatrudniania pracowników.

 

czytaj więcej o Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne

Studia w specjalności "Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne" przeznaczone są dla osób zainteresowanych zagadnieniami kadrowo-płacowymi.


Ubezpieczenia społeczne to trudna tematyka ze względu na niestabilny system ubezpieczeń społecznych w Polsce. Dlatego wykłady prowadzone są przez wybitnych specjalistów praktyków, sędziów sądu pracy oraz inspektorów pracy.

 

czytaj więcej o Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne 

Nasi partnerzy

Specjalności

Studia I stopnia licencjakie

 

Administracja publiczna i samorządowa


Administracja skarbowo - celna


Administracja bezpieczeństwa wewnętrznego


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

 

Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne


Prawo w biznesie