Nowa baza testowa

Zapraszamy do testowania nowej bazy elektronicznej. Dostęp testowy możliwy do 14 kwietnia 2017 r. NIE PRZEGAP!

Nowa baza testowa

Zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do bazy elektronicznej z ebookami. Dostęp do 31.03.2017 r.

Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Bezpłatny dostęp testowy do kolekcji 150.000 książek elektronicznych EBSCO

Do 31 marca Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ma otwarty dostęp do wielodziedzinowej bazy ponad 150.000 książek elektronicznych EBSCO Academic Collection

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

O Bibliotece

Misja Biblioteki Akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Biblioteka Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej skutecznie wspiera i promuje publiczny wizerunek Uczelni. Pełniąc funkcje naukowe i dydaktyczne skutecznie inspiruje rozwój wiedzy. Wykorzystując najnowsze technologie informacyjne, czyni świat cyfrowy bliższy człowiekowi.

epnp