Nowa baza testowa

Zapraszamy do testowania nowej bazy elektronicznej. Dostęp testowy możliwy do 14 kwietnia 2017 r. NIE PRZEGAP!

Nowa baza testowa

Zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do bazy elektronicznej z ebookami. Dostęp do 31.03.2017 r.

Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Bezpłatny dostęp testowy do kolekcji 150.000 książek elektronicznych EBSCO

Do 31 marca Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ma otwarty dostęp do wielodziedzinowej bazy ponad 150.000 książek elektronicznych EBSCO Academic Collection

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Katalog on-line

Katalog elektroniczny służy wszystkim użytkownikom do:

• rejestracji swoich danych i utworzenia konta bibliotecznego
  • poszukiwań informacji bibliograficznej
  • zamawiania książek celem ich wypożyczenia
  • możliwości prolongaty wypożyczonych dokumentów

WEJŚCIE DO KATALOGU

INSTRUKCJE:

Instrukcja rejestracji nowego czytelnika

Instrukcja korzystania z katalogu elektronicznego

WAŻNE INFORMACJE:

• Zamówienia realizowane są w czasie od 15 do 45 minut od momentu wysłania zamówienia.

• Zamówienie dokumenty czekają na odbiór 3 dni

• Student (słuchacz studiów podyplomowych, seminarzysta studiów doktoranckich) może wypożyczyć do 7 publikacji.

• Studiujący na dwóch kierunkach na WSB mogą wypożyczyć 14 dokumentów.

Informujemy, że zamówienia składane w soboty i niedziele

realizowane będą do godziny 17.30.

Zamówienia złożone po tym czasie,
zostaną zrealizowane w następnym dniu roboczym Biblioteki

epnp