Nowa baza testowa

Zapraszamy do testowania nowej bazy elektronicznej. Dostęp testowy możliwy do 14 kwietnia 2017 r. NIE PRZEGAP!

Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Biblioteki Wydziałów Zamiejscowych

Biblioteki Wydziałów Zamiejscowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej stanowią nieodłączny element systemu biblioteczno-informacyjnego Uczelni.

Studenci Wydziałów Zamiejscowych mają prawo do pełnego korzystania zarówno z zasobów bibliotek Wydziałów Zamiejscowych jak i Biblioteki Akademickiej im. prof. Jerzego Altkorna, która pełni rolę Biblioteki Głównej.

epnp