Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Biblioteki Wydziałów Zamiejscowych

Biblioteki Wydziałów Zamiejscowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej stanowią nieodłączny element systemu biblioteczno-informacyjnego Uczelni.

 

Studenci Wydziałów Zamiejscowych mają prawo do pełnego korzystania zarówno z zasobów bibliotek Wydziałów Zamiejscowych jak i Biblioteki Akademickiej im. prof. Jerzego Altkorna, która pełni rolę Biblioteki Głównej.

  

epnp

Nasi partnerzy