Zapraszamy najmłodszych czytelników na spotkanie z "Dziwnymi zwierzętami"

"Dziwne zwierzęta" Lotty Olsson i Marii Nilsson Thore to dowcipna i mądra opowieść o tym, jak pięknie można się różnić. Mrówkojad i orzesznica organizują konkurs na najdziwniejsze zwierzę. Zgłoszenia napływają ze wszystkich stron świata. Czy uda im się wyłonić zwycięzcę?

Baza IBUK Libra już dostępna!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Akademicka uzyskała dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA.

Bezpłatny dostęp testowy do kolekcji 150.000 książek elektronicznych EBSCO

Do 31 marca Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ma otwarty dostęp do wielodziedzinowej bazy ponad 150.000 książek elektronicznych EBSCO Academic Collection

Baza  Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

Baza Medline with Full Text dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

MEDLINE with Full Text jest pełnotekstową bazą z zakresu medycyny, pielęgniarstwa, stomatologii, weterynarii, systemu ochrony zdrowia, nauk przedklinicznych i wielu innych. Baza stosuje klasyfikację MeSH (Medical Subject Headings) i umożliwia wyszukiwanie w opisach ponad 5.600 czasopism biomedycznych.

NASBI - internetowa wypożyczalnia specjalistycznych e-booków dostępna w Bibliotece Akademickiej WSB

NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na naukowe i zawodowe kompetencje są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

Dla czytelnika

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wirtualnym przewodnikiem po zasadach korzystania z zasobów Biblioteki Akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług informacyjno-bibliotecznych.

epnp