TOEFL

Wsparcie dla nauczycieli i studentów na każdym etapie nauki akademickiej

Rodzina produktów TOEFL® to egzaminy stworzone by umożliwić instytucjom testowanie większej liczby uczniów będącej na różnych poziomach zaawansowania. Stosowane do różnych celów (przyjęcie na studia, określenie poziomu czy testowanie końcowe) testy TOEFL®dostarczają informacji niezbędnych do podjęcia ważnych decyzji.

Testy TOEFL®:

• Wiarygodnie określają biegłość z języka angielskiego
  • Bazują na ponad 40 latach światowej klasy badań naukowych
  • Stosują najbardziej obiektywne metody oceniania
  • Wykorzystują najwyższe standardy psychometrii

Rodzina Certyfikatów TOEFL®:

Określa poziom zaawansowania z języka angielskiego w kontekście akademickim. Egzamin w formie komputerowej z wykorzystaniem Internetu, testuje wszystkie 4 umiejętności językowe – czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie, od poziomu Intermediate/średnio-zaawansowanego (B1 według poziomów Rady Europy) do Advanced/zaawansowanego (C1 według poziomów Rady Europy).

TOEFL® iBT jest także najczęściej uznawanym testem z języka angielskiego przy ubieganiu się o przyjęcie na studia prowadzone w języku angielskim na całym świecie.

Określa poziom zaawansowania słuchania i czytania z języka angielskiego w kontekście akademickim, od poziomu Elementary/podstawowego (A2 według poziomów Rady Europy) do Advanced/zaawansowanego (C1 według poziomów Rady Europy). Jest to papierowy test wielokrotnego wyboru.

Określa poziom zaawansowania w słuchaniu i czytaniu, wśród gimnazjalistów w wieku 11-15 lat. Jest to papierowy test wielokrotnego wyboru weryfikujący umiejętność czytania, słuchania oraz rozumienia tekstów. Mierzy znajomość języka od poziomu Elementary/podstawowego (A2 według poziomów Rady Europy) do Upper-Intermediate/średnio-zaawansowanego wyższego (B2 według poziomów Rady Europy). Certyfikat TOEFL® Junior Comprehensive (JUŻ NIEBAWEM) będzie egzaminem komputerowym testującym wszystkie 4 umiejętności językowe – czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie.

Kluczem do sukcesu studentów na ścieżce rozwoju umiejętności językowych jest jakość narzędzi do pomiaru kompetencji . Zastosowanie egzaminów TOEFL®pozwala nauczycielom monitorować postęp każdego ucznia. Wyniki TOEFL® są precyzyjnym wskaźnikiem gotowości ucznia do efektywnej komunikacji oraz radzenia sobie środowisku akademickim. Im lepsze przygotowanie językowe studenta, tym większa szansa na osiągnięcie sukcesu.

Wsparcie dla nauczycieli i studentów na każdym etapie nauki akademickiej

Rodzina Certyfikatów TOEFL® została stworzony przez ETS, twórcę egzaminu TOEFL® ETS oferuje także szeroką gamę szkoleń dla nauczycieli, podręczników oraz materiałów online, które pomagają w stworzeniu programu nauczania, który pozwala studentom osiągnąć zamierzone cele. Aktualna oferta jeszcze bardziej niż dotychczas wspomaga Twój sukces jako nauczyciela i Twoich studentów.