EGZAMINY BIZNESOWE I SPECJALISTYCZNE

• BEC (Business English Certificates) - trzy egzaminy na różnych poziomach zaawansowania(B1, B2, C1). Egzaminy testują znajomość języka angielskiego w kontekście biznesowym i są przeznaczone dla osób, którym angielski jest lub w przyszłości będzie potrzebny w pracy.
  • ILEC (International Legal English Certificate) - specjalistyczny egzamin testujący znajomość prawniczego języka angielskiego na poziomach B2/C1. Stworzony we współpracy z TransLegal i adresowany do prawników i studentów prawa.
  • ICFE (International Certificate in Financial English) - specjalistyczny egzamin testujący znajomość języka angielskiego z zakresu finansów na pozioma B2/C1. Stworzony we współpracy z ACCA  i adresowany do finansistów, księgowych i studentów kierunków związanych z finansami.
  • BULATS (Business Language Testing System) - specjalistyczna usługa testowa skierowana do firm i instytucji. Umożliwia przeprowadzenie testów językowych z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. BULATS jest powiązany z Europejskim Systemem Kształcenia Językowego.